عواقب: 21 ساله اسپانیایی مربی فوتبال می میرد از coronavirus

21 ساله و اسپانیایی تیم فوتبال, Francisco Garcia که دچار سرطان خون درگذشت داشتن آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این مربی که روت مالاگا مبتنی بر باشگاه اتلتیکو Portada آلتا طی چهار سال گذشته در گذشت روز یکشنبه به زودی پس از تایید به قرارداد این ویروس خطرناک است.

بیشتر بخوانید: “من بهتر من به اندازه کافی کاغذ توالت’: روسیه بادبادک گشت و گذار قهرمان می خندد خاموش پیمانکاری coronavirus

گارسیا به دنبال کمک های پزشکی پس از تلاش برای نفس کشیدن قبل از اینکه مبتلا به هر دو coronavirus و ذات الریه.

با وجود بودن در سن بالا خطر, گروه, گارسیا در بیمارستان درگذشت با او از قبل موجود و مشکلات مبتلا به لوسمی قرار دادن او را در آسیب پذیر ترین گروه برای coronavirus.

از اتلتیکو Cotada آلتا ما می خواهیم به بیان ما عمیق ترین تسلیت به خانواده و دوستان و بستگان ما مربی فرانسیسکو گارسیا که ما را ترک کرده است, متاسفانه, متاسفانه, امروز,” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

و در حال حاضر چه ما بدون شما فرانسیس? اگر شما همیشه با ما در زمانی که لازم بود کمک به ما و به همه شما. چگونه می خواهیم به ادامه را در برنده شدن در لیگ است ؟ ما نمی دانم چگونه اما مطمئنا ما برای شما. ما شما را فراموش نکنید استراحت در صلح و آرامش پدیده است. برای همیشه.”

گارسیا جوانترین coronavirus قربانی در بندر مالاگا, اسپانیا است که 9,191 عفونت پیشی گرفت و کره جنوبی به عنوان کشور با بیشترین موارد ویروس در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im