غنا تبدیل به یکی از بزرگترین زمینه را برای آزادسازی زباله های الکترونیکی ایجاد مرگبار صنعت که قرار است هزاران نفر در خطر ابتلا به سرطان است و می تواند در نتیجه یک چند نسل بهداشت بحران است.

الکترونیک قطعات کامپیوتر در نزدیکی غنا سرمایه آکرا اتحاد چپ اطراف منطقه آلوده به سموم خطرناک که آلوده به محیط زیست و ایجاد مشکلات سلامتی جدی برای ساکنان. بر اساس یک برآورد حدود 200000 تن از جهان را دور انداخته الکترونیک پیدا کردن راه خود را به یک زاغه در آکرا – معادل وزن بیش از یک هزار نهنگ آبی.

عظیم کمپرسی یک منبع اصلی درآمد برای بسیاری از کارگران که انتخاب از طریق کوه های دور انداخته الکترونیک و ذوب آنها پایین برای فلزات مانند آهن و برنج. استخراج فرایند بسیار خطرناک است, انتشار مواد سمی به هوا شده اند که مربوط به یک میزبان از جدی محیط زیست و مشکلات بهداشتی از جمله درد مزمن stillbirths گسترده آلودگی و آسیب به زنجیره غذایی.

کارگران توضیح داد: به Ruptly که آنها رنج می برند از یک طیف وسیعی از بیماریها اشاره کرد که دود از آتش سوزی استفاده می شود برای سوزاندن الکترونیک علل درد قفسه سینه – به عنوان به خوبی به عنوان ناتوان کننده سردرد.
یک مطالعه انجام شده توسط محیط زیست شبکه گروه IPEN و بازل اقدام شبکه یافت می شود که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض گازهای خطرناک می تواند منجر به مشکلات جدی سلامت از جمله سرطان یا آسیب به سیستم ایمنی و سیستم عصبی.

محققان همچنین کشف کردند که سموم کشنده در حال حاضر وارد زنجیره غذایی. جوجه که علوفه نزدیکی بسیار آلوده خاک اطراف عظیم کمپرسی جذب زباله به سیستم های خود را – افشای انسان که آنها را بخورند یا تخم مرغ خود را به خطرات جدی سلامت. آلاینده ها نیز شناسایی شده در شیر به این معنی که این مواد سمی هستند که در گذشته به کارگران و کودکان است.

همچنین در rt.com غنا pallbearers رها کردن جسد از تابوت در تکان دهنده ویروسی تصویری

در مواجهه با محیط زیست و مشکلات بهداشتی است که می تواند به راحتی span نسل محلی گفت Ruptly که آنها از جان گذشته برای یک راه حل است. متاسفانه هیچ نشانه آن است که عظیم کمپرسی در حال رفتن در هر نقطه.

“قطعات کامپیوتر رشد و میزان زباله های الکترونیکی… است که افزایش سال به سال; پس اگر هیچ چیز انجام خواهد شد این مشکل را فقط بزرگتر و یک جمعیت بزرگتر می شود و به طور کلی آلودگی از سایت و اطراف آن,” Jindrich Petrlik همکاری نویسنده از محیط زیست مطالعه گفت Ruptly.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی