نامزد سابق ریاست جمهوری اریک Swalwell انجام ژیمناستیک ذهنی در سی ان ان به دفاع از برنی ساندرز بیش از اتهام کمک از روسیه ادعا مسکو آن را به منظور کمک به آن “عامل” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکراتها استفاده بیش از حد از روسیه تبانی تئوری های توطئه به نظر می رسد به سقوط خود. اول مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا کار با این کشور برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 — چیزی وجود ندارد و هیچ اثبات واقعی از وجود گسترده مولر بررسی — و در حال حاضر حتی حزب دموکرات مانند ساندرز روبرو هستند اتهام کمک گرفتن از مسکو.

با تشکر از واشنگتن پست گزارش می دهند که ساندرز انتخاباتی بود که در جریان دولت روسیه قصد دارد برای کمک به آنها, باعث, سناتور ورمونت در حال حاضر پیدا کردن خود را در پایان همان بشکه قبلا هدف در هر دو رئیس جمهور و تشکر. Tulsi Gabbard (D-HI). مخالفان خود را حتی شروع سرمایه گذاری در اتهام با مایک بلومبرگ انتخاباتی تویت کردن ‘احساس برن” در روسی.

در مصاحبه با سی ان ان نوشته. اریک Swalwell (D-CA) استدلال به یک گیج کننده درجه است که روسیه با کمک ساندرز کمپین نه سناتور گسل اما در واقع تقصیر رئیس جمهور تهمت است که کار به عنوان یک “عامل” برای دولت ظاهرا سرقت یکی دیگر از انتخابات.

“شما نمی توانید آن را نگه دارید در برابر برنی ساندرز که این ممکن است یک اولویت روسیه” Swalwell استدلال “اما شما می توانید آن را نگه دارید [در برابر] و سوال در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این کنگره افزود تهمت می تواند کار به عنوان یک “عامل” از روسیه به نیروی ساندرز به عنوان کلی انتخابات حریف.

که آزادانه با هم برگزار شد روایت در حال حاضر به نظر می رسد که برگ برنده است که همکاری با روسیه برای کمک به ساندرز کمپین زیرا هر دو رئیس جمهور و دولت خارجی بر این باورند او موفقيت گزینه در سال 2020 است.

می گویند مردمی در حال خرید به آخرین روسیه سوخت تئوری توطئه از حزب دموکرات کتمان حقیقت است.

“کاملا سالم” Erielle دیویدسون sarcastically اضافه شده در واکنش به Swalwell کلمه سالاد.

ساندرز خودش سوال که چرا یک گزارش در مورد دخالت روسیه با مبارزات انتخاباتی خود را در آینده در حال حاضر از مهم حزبی رای در نوادا که این جلسه بود ظاهرا یک ماه پیش.

سناتور sarcastically با اشاره به واشنگتن پست به عنوان “دوستان خوب.”

رئیس جمهور تهمت گرفته شده به توییتر چندین بار به مسخره Dems’ آخرین, روسیه, تئوری های توطئه در مورد ‘دیوانه برنی’ از جمله ارسال شده تنها چند ساعت قبل از نوادا رای گیری بسته شده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im