‘کل shutdown’: فوتبال اروپا مقامات محکم برای تاثیر کامل لغو فوتبال تا سپتامبر – گزارش

همیشه در حال توسعه coronavirus بحران در حال حاضر منجر به عمده ترین رویدادهای ورزشی در سراسر جهان در حال تعطیل اما پس لرزه ها می تواند گسترش به خوبی به 2020 به شش ماه خاموش کردن این بازی زیبا است که این باورند.

با توجه به گزارش های مستقل فوتبال انگلیسی بدن نامیده می شدند به طور مستقیم از دولت بریتانیا کبرا جلسه که در آن آنها توصیه شد که تصمیم به ادامه اجازه می دهد تا مسابقات فوتبال در سراسر انگلستان برای ادامه به صورت عادی در میان coronavirus همه گیر بود که دوباره ترسیم.

همه بازی ها در انگلستان لیگ های حرفه ای در سراسر مردان و زنان را به بازی گرفته اند به تعویق افتاد تا مارس 4, اما یک منبع به این روزنامه گفت که ایده گرفتن فصل در مسیر بازگشت در آن تاریخ بود “مضحک”.

همچنین در rt.com یوفا تعلیق تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات با توجه به کروناویروس

یوفا در حال برگزاری یک جلسه در روز سه شنبه با اعضای انجمن که در آن آنها در حال انتظار برای تایید یک سال تعویق افتادن مسابقات قهرمانی اروپا و کامل در اتحادیه اروپا تعطیلی این ورزش است.

در ابتدا دولت بریتانیا گفته بود مردم به ادامه زندگی روزمره خود به صورت عادی اما مثبت تشخيص باکاری سانیا در آرسنال و چلسی را کلوم Hudson-Odoi به نظر می رسد به جای تردید در باشگاه های فوتبال و طرفداران به طور یکسان.

به عنوان شما انتظار می رود اقدامات مطرح کرده اند چند سوال که به آینده این ورزش است. برخی از لیگ برتر باشگاه باید مبارزه کرد و اعلام فصل پوچ و خالی در حالی که دیگران درخواست که این بازی توان در هر زمان ممکن است – حتی اگر این بدان معناست که با هم تداخل دارند با بازی در فصل آینده. یکی دیگر از گزینه خواهد بود برای اعلام پایان فصل با لیگ موقعیت (از جمله ارتقاء و سقوط اماکن) در حال منجمد به عنوان آنها هستند.

دومی اندازه گیری خواهد تقریبا قطعا آتش یک جریان از چالش های قانونی به عنوان باشگاه teetering در سقوط و ارتقاء در صورت امکان مالی انشعابات که نتیجه.

در بخش پایین تر از آن است که بسیار محتمل است که چند تیم را به زودی در معرض خطر از بیرون رفتن از کسب و کار اگر از این فرصت برای کسب matchday درآمد از طریق بلیط و غذا و نوشیدنی فروش.

همچنین در rt.com رونالدو مسائل بیانیه ای که از قرنطینه پس از یوونتوس تیمی مثبت coronavirus آزمون

روز سه شنبه نشست مهم خواهد بود برای پرداختن به این و بسیاری از دیگر مسائل است.

در حال لیورپول قهرمان ؟ اگر چنین کند خود را به عنوان برنده یک ستاره در کنار آن ،

در حال منچستر یونایتد رو به دیگری فصل از لیگ قهرمانان اروپا پس از رد این شانس را به پایان برساند چهارم?

در حالی که این سوالات رنگ پریده در اهمیت به فاجعه ای جهانی شد و در حال حاضر تجربه یک پیگیری از سلامت عقل حکم می کند که زندگی باید بروید و این پرسش باید پاسخ داده شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de