لیزا صفحه اف بی آی وکیل که به بیرون درز ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های متنی با یکی دیگر از عامل فدرال نشان داد دیرینه تعصب در Russiagate پروب استخدام شده به عنوان یک تحلیلگر در MSNBC, نقشه کشی, این jeers و ستایش به طور یکسان.

اعلام حرکت در جمعه MSNBC گفت صفحه آورده شده است به عنوان یک امنیت ملی و قانونی تحلیلگر پس از ساخت اولین بازی خود را در کانال “آخرین مهلت: کاخ سفید’ برنامه. هدر رفتن زمان کمی قبل از توزین در بر تصمیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن تلقی یک “کل ننگ!”

صفحه رز به شهرت در سال 2017 پس از یک سری از پیام های متنی با FBI agent پیتر Strzok – با او بود و پس از آن داشتن امر – به بیرون درز شد که دو اداره کارکنان توهین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد دفتر بیضی در آن زمان است. در یکی از پیام های Strzok گفت صفحه ای که “ما نمی توانیم… خطر” یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری, توصیف یک “بیمه” که ظاهرا به معنای تضمین او هرگز انتخاب و یا به یک طرح بازگشت به بالا در مورد او. با توجه به آشکار خود تعصب Strzok حذف شد از مشاور ویژه کاوشگر به تهمت را به اتهام روابط با مسکو پس از نشت در حالی که صفحه بعد سمت چپ دفتر خود توافق.

همچنین در rt.com تئاتر بازی بر اساس Strzok/صفحه: متون صحنه در CPAC می دهد Dems’ Mueller-mania یک اجرا برای پول خود را

بسیار شبیه به رییس جمهور, منتقدان آنلاین نیز castigated MSNBC برای تصمیم استخدام با برخی از poking سرگرم کننده در اعتبار خود به عنوان یک “غیر حزبی” و “بی طرفانه” تحلیلگر.

صفحه اول MSNBC hiree به ویژگی های برجسته در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه کاوشگر پس از سال 2016 انتخابات با شغل نیز دست به اوباما-دوران جمهوریخواه و اندرو Weissmann – که نیویورک تایمز به عنوان مشاور ویژه سابق رابرت مولر را “پیت بول.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی