امنیت شریک… و دوم بزرگترین تهدید برای جهان است ؟ آلمانی ها به طور فزاینده ای مطمئن نیستید در مورد نقش ما

بسیاری از آلمانی ها را ببینید امریکا ظاهرا برلین بزرگترین متحد به عنوان یکی از بزرگترین تهدیدات برای صلح جهانی از ایران. کشورهای دیگر نقاشی با عنوان “bogeymen” توسط رسانه های غربی در حال عقب مانده به مراتب پشت سر یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

بیش از 60 درصد از آلمانی ها بر این باورند که واشنگتن “بزرگترین تهدید برای صلح بین المللی,” آخرین گزارش امنیتی – سالانه نماینده مطالعه منتشر شده توسط الینزباخ Demoskopie موسسه – نشان می دهد. که باعث می شود ما دومین کشور بیشتر می ترسید در چشم آلمانی ها پس از, ایران است که یک منبع نگرانی برای 66 درصد از جمعیت است.

کره شمالی که اغلب به تصویر کشیده شده در غرب به عنوان یک تهدید ممکن است تنها سوم در این فهرست به عنوان 55 درصد از آلمانی ها آن را ببینید در این راه.

همچنین در rt.com ‘اینتل کودتای قرن’: سازمان سیا با استفاده از سوئیس رمزگذاری شرکت برای جاسوسی بر روی ده ها تن از سازمان ملل برای دهه – گزارش

ترکیه – یکی دیگر از آلمان و متحدان ناتو – فرود آمد در جایگاه چهارم پس از آن می ترسید کمی بیش از نیمی از پاسخ دهندگان. این مشخص نیست که اگر این احساسات باعث شد روابط دو جانبه بین دو کشور است که رشد ترش در طول سال های اخیر و یا ترکیه به طور فزاینده ای قاطعانه سیاست در کشور همسایه سوریه که در آن انجام عملیات علیه شبه نظامیان کردی و پشتیبانی از شبه نظامیان در ادلب.

روسیه و چین – سنتی “دشمنان” آمریکا و متحدان آن ناشی از اضطراب تنها در میان 36 و 34 درصد از آلمانی ها بود. نتایج نظرسنجی نشان می دهد که رشد اختلاف بین روایت رسمی و احساسات عمومی.

مسکو و برلین به اشتراک گذاری برخی از منافع اقتصادی. آلمان به عنوان یکی از حامیان روسیه در جریان نورد 2 خط لوله گاز به اروپا به خود جلب کرد که خشم واشنگتن است. هنوز هم وقتی که می آید به سیاست بین المللی برلین به سختی واگرا از جریان اصلی غربی روایت در درگیری ها در سوریه و اوکراین که تمایل برای به تصویر کشیدن روسیه به عنوان یک “اسپویلر” در سیاست بین المللی.

فقط یک سال پیش آمریکا و روسیه در نظر گرفته شد و تقریبا برابر تهدید به آلمان امنیتی است.

همچنین در rt.com روسیه در صدر لیست آلمان بزرگترین ترس… اما ما فقط 1 نقطه پشت

آمریکا’ متخاصم سیاست خارجی ظاهرا نه نشسته و با آلمانی ها یا. بسیاری از آنها در حال حاضر یک پتانسیل درگیری بین آمریکا و ایران به عنوان بزرگترین تهدید برای کشور امنیت است. اخیر تشدید تنش که تقریبا قرار داده و این دو کشور در آستانه جنگ پس امریکا را ترور برتر ایران ژنرال قاسم سلیمانی ظاهرا حتی تحت الشعاع تهدید مطرح شده توسط “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS) تروریست در آلمانی.

در حال حاضر از هر چهار آلمانی یکی ترس از این که خود را ملت می تواند کشیده شده به یک درگیری نظامی از فقط 15 درصد در سال 2019.

اما امریکا هنوز هم در نظر گرفته شده در آلمان “مهم ترین متحد نظامی” پس از این احساسات به اشتراک گذاشته شده است و تقریبا 40 درصد از پاسخ دهندگان. که متوقف نمی شود آلمانی ها از شک واشنگتن را به ارزش به عنوان یک امنیت شریک ، بیش از نیمی از آنها تلقی ما غیر قابل اعتماد برای دو سال در یک ردیف – بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان تعدادی از کسانی که معتقدند واشنگتن می توان اعتماد کرد.

همچنین در rt.com حمایت ناتو wanes در فرانسه و آلمان و حتی آمریکا به عنوان داد تلاش برای حفظ وحدت

آن است که نه تنها تهدیدات خارجی است که نگرانی آلمانی ها ، تقریبا 80 درصد در نظر باندهای خیابانی که آلمانی اجرای قانون توصیف به عنوان کیفری, خانواده, قبیله اغلب مهاجر تبار به عنوان بزرگترین مسئله امنیت است. بیش از دو سوم از پاسخ دهندگان نیز احساس می کنند که مقامات انجام نمی به اندازه کافی برای مقابله با این مشکل است. بسیاری از افراد نیز بر این باورند که وجود دارد “lawless مناطق” در آلمان است که به طور موثر از رسیدن به مقامات اجرای قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su