وزیر شمالی اوتار پرادش و برجسته عضو هند PM نارندرا حزب پیشنهاد کرده است که جهان در انتظار هند به گام به ردیف بین ایران و آمریکا و کاهش تنش است.

صحبت کردن در کمپین تجمع در Rohini به شمال غرب دهلی نو در شنبه وزیر یوگی Adityanath استدلال کرد که زمانی که ما در عمل به عنوان یک میانجی در اختلافات بین المللی باید از بین رفته و از آن زمان برای هند که رشد کرده است به عمده قدرت جهانی برای پر کردن جای خالی.

“پیش از آن که کوچک سازمان ملل sparred بیش از مسائل مختلف ایالات متحده خواهد پرش در” Adityanath گفت.

“در حال حاضر تفاوت در این است که … زمانی که آمریکا و ایران درگیر یک اختلاف کل جهان است گفت: فقط در هند می تواند میانجیگری و حل و فصل آن.”

رسمی در حال سقوط کوتاه از روشن شدن این که آیا هند مایل به انتخاب کنید تا باتون احتمالا کاهش واشنگتن به صورت جدی.

Adityanath شده است وزیر اوتار پرادش از ماه مارس سال 2017, و بارها و بارها به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بهترین در کار خود را. ژانویه خلق و خوی ملت (MOTN) نظرسنجی به سفارش هند امروز او را به عنوان بهترین نمایشی وزیر در کشور تنها نمایندگان مودی Bharatiya Janata Party (BJP) در میان هفت لکه های.

همچنین در rt.com “من تصمیم می گیرید که آیا برای قبول و من می گویم نه” می گوید هندی FM در مغلوب ساختن پیشی جستن میانجیگری ارائه

تنش بین ایران و آمریکا شده اند و در حال اجرا بالا از ما ترور اوباما – فرمانده ایرانی نخبگان سپاه قدس قاسم سلیمانی – در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در فرودگاه بغداد در ژانویه 3. قتل موجب تظاهرات گسترده در عراق و ایران که انتقام targerting ما دو پایگاه در عراق است. اگر چه ما رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که tit-for-tat حمله نمی کند در نتیجه هر گونه تلفات در میان سربازان آمریکایی بعدا مشخص شد که حداقل 50 اعدام شده اند مبتلا به صدمات مغزی.

در حالی که معلوم نیست اگر دهلی نو که در شرایط خوب با هر دو تهران و واشنگتن آماده برای ایجاد یک ارائه رسمی ایران در حال حاضر اشاره کرد که از آن استقبال می چنین پیشنهادی.

“ما ضمن استقبال از همه طرح از همه کشورها به خصوص هند به عنوان یک دوست خوب برای ما اجازه می دهد تا تنش (تنش),” سفیر ایران در هند علی Chegeni گفت: در ماه ژانویه است.

همچنین در rt.com پاکستان ارائه می دهد به واسطه بین ما و ایران به عنوان تهدید جنگ در مقیاس بزرگ عود

خود هند بوده است با احتیاط از ما در تلاش برای قرار دادن بینی خود را به دهه قلمرو اختلاف با پاکستان بیش از کشمیر. در حالی که نخست وزیر پاکستان عمران خان به نام برای ما به واسطه در ردیف با مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او ممکن است تا به نقش خود در موارد متعدد به هند گفت: آن را نمی خواهد قبول مدیتیشن اصرار کشمیر موضوع مورد بحث باید بر اساس دو جانبه.

قبلا پاکستان نیز حاکی از آن خواهد بود آماده برای میانجیگری بین تهران و واشنگتن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی