بالای پاکستان عربستان برای ‘مسئول’ خروج نیروهای آمریکا از افغانستان در پی توافق صلح با طالبان

وزیر امور خارجه پاکستان خواسته است تا ما را به کشیدن نیروهای خود از افغانستان مسئول مد, رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که انتظار می رود توافق صلح با طالبان ممکن است سربازان آمریکایی به خانه.

“ما می خواهیم یک مسئول خروج” شاه محمود قریشی به رویترز گفت در قطر دوحه که در آن وزیر امور خارجه مایک Pompeo تنظیم شده است برای نظارت بر امضای یک توافق صلح با طالبان در روز شنبه.

“این یک روز مهم… امیدوارم آن را مجموعه ای از تن برای صلح و ثبات در افغانستان” قریشی گفت: این رویداد آینده.

هنگامی که پرسیده شده توسط Fox News ماه گذشته که آیا ما باید ترک منطقه قریشی گفت: “حتی اگر شما برداشت آن را مسئولانه است. انجام آنچه شما انجام در سال 1980 هنگامی که شما ایجاد یک خلاء و نیروهای مخرب در آمد به پر کردن آن خلاء.”

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد طالبان و مذاکرات صلح, ‘مسیر رو به جلو برای پایان دادن به جنگ در افغانستان

طالبان کنترل ضبط از افغانستان در اواسط 1990s پس از چند سال مبارزه و ماند در قدرت تا آن تبعید شد از کابل و دیگر عمده افغانستان شهرستانها در طول سال 2001 حمله آمریکا که به دنبال 9/11 حملات تروریستی است. طالبان و دیگر شبه نظامیان resurged در سال های اخیر برنده زمین بیشتر از ما حمایت دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد آینده توافق صلح روز جمعه گفت که آن را به طور بالقوه می تواند پایان دادن به چندین دهه جنگ داخلی در افغانستان و “را سربازان ما به خانه.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im