نامزد برتر برای Merkels جانشین فریدریش مقرر آزمایش مثبت برای coronavirus

فریدریش مقرر سابق دموکرات مسیحی رهبر جناح در مجلس که در حال حاضر دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد جانشین صدراعظم آلمان نشان داده است او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مقرر پدید آمده است به عنوان مردمی مورد علاقه در مسابقه برای پست بالا در صدراعظم آلمان اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و در نظر گرفته شد یکی از frontrunners. این آمد و پس از صدراعظم را تحت الحمایه, Annegret Kramp-Karrenbauer به طور ناگهانی استعفا داد و پس از یک رسوایی سیاسی در منطقه شرقی تورینگن.

اما 64 ساله در حال حاضر چهره مبارزه برای بیش از فقط فعالیت سیاسی خود را. “من یکشنبه coronavirus تست مثبت است” سیاستمدار گفت: آلمان dpa خبرگزاری اضافه کرد که او را به اقامت در قرنطینه در خانه حداقل تا پایان هفته آینده.

همچنین در rt.com Covid-19 همه گیر می تواند همچنان برای 2 سال, آلمانی متخصص بهداشت هشدار

در اوایل این هفته مقرر بود مشتاق به نشان می دهد که حتی coronavirus اپیدمی نمی تواند او را به از دست دادن راه خود را به عنوان او منصوب حزب سر مبارزات انتخاباتی رئیس. این حرکت موجب واکنش تند از خروجی CDU رهبر Kramp-Karrenbauer شناخته شده در آلمان به عنوان AKK. “برای اولین بار در کشور و سپس حزب و سپس شخص” او گفت: بنحوی که مقرر و رقیب خود نوربرت Roettgen قرار دادن تلاش بیش از حد به موفقیت شخصی خود در زمانی که کشور در حال مبارزه با شیوع ویروس مرگبار است که ادعا 17 زندگی و آلوده بیش از 7,600 در سراسر کشور.

آلمان یکی از کشورهای اروپایی بیشتر تحت تاثیر این بیماری کشنده است که در چین نشات گرفته از چند ماه پیش.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im