یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین منتقدان, بازیگر و نوازنده, Bette Midler, فکر می کند که دموکرات ها نیاز به “تشدید” در مبارزه خود علیه ایران حتی پس از فلوریدا مرد زندانی بوده جسمی حمله به جمهوری خواهان.

در یکی از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن tirades در روز سه شنبه شب در تماس تلفنی با یک “فاشیست” و “دیکتاتور” در این زمان — Midler شدت انتقاد کرد و او را در حزب خود را به عنوان به خوبی.

“دموکرات ها آموخته اند که یک goddamned چیز” او توییتی بشود برای اینکه “بیش از حد مودب” و اصرار آنها را به “تشدید” در هنگام گرفتن محافظه کاران است. “آنها بازی های کثیف,” او گفت: از جمهوری خواهان قبل از اضافه کردن “مانند مردان به یکدیگر را بکشند. دریافت در حلقه!”

Midler را خواستار خشونت اعم از واقعی یا مجازی آمده در پی یک اقدام به قتل جمهوریخواه داوطلبان در فلوریدا و در مقابل افت مداوم خشونت توسط ‘Antifa.’

27 ساله دستگیر شد بیش از آخر هفته پس از رانندگی اتومبیل خود را به یک چادر پر از عربستان داوطلبان در جکسون ویل فلوریدا. مهاجم شناسایی شده به عنوان گرگوری Timm مراجعه به پلیس اقدامات خود را با انگیزه های سیاسی بود و او سوار ماشین خود را به جمعیت از محافظه کاران به دلیل “کسی تا به حال به یک ایستاده است.” Timm حتی در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به “کسی که s**tting خود را در گور است.”

همچنین در rt.com همین جونیور انفجار MSM ‘سکوت’ در فلوریدا ماشین رمنج از حمله تهمت مبارزات انتخاباتی داوطلبان – حتی پس از مشکوک اذعان به نفرت انگیزه

این تنها نمونه ای از خشونت های اخیر علیه محافظه کاران است. از Daily Caller روزنامه نگاران پرسیدن سوال در مورد سقط جنین در دانشگاه تنها به صورت تهاجمی خرابکاری به محافظه کار کمدین استیون Crowder بودن با عجله چند بار و مورد آزار و اذیت در سال 2020 انقلاب, آن را سخت به استدلال می کنند که وجود یک روند است.

به نظر می رسد که متجاوزان در آن شرایط نمی گوش دادن به هیلاری کلینتون زمانی که او هشدار داد در سال 2018 قبل از انتخابات میان دوره ای که “مدنیت می توانید شروع دوباره” پس از دموکرات ها کنترل خانه. آنها به احتمال زیاد انجام دادم اما گوش دادن به کلینتون در همان مصاحبه اعلام ، “شما نمی توانید مدنی با یک حزب سیاسی است که می خواهد برای از بین بردن آنچه شما برای ایستادن.”

بیایید فراموش نکنید ژوئن 2017 حمله جمهوری خواهان تمرین برای کنگره بیس بال بازی در Alexandria, Virginia زمانی که جناح چپ فعال جیمز Hodginkson آتش گشودند و مجروح شدن چند نفر از جمله Rep. استیو Scalise (R-لوئیزیانا).

خشونت از سمت چپ گروه افراطی ‘Antifa’ مداوم از روند نیز هست. در ماه دسامبر Antifa فعال براد متی Whisler, 40 دستگیر شد در ایالت واشینگتن واشنگتن پس از حمله به روزنامه نگار مستقل Brandon Brown. ویدیو نشان داد قهوه ای مورد آزار و اذیت و تجاوز با نقاب Antifa اعضای. دیگر Antifa تظاهرات نیز خشونت تبدیل شد.

Midler, اما فکر می کند در حال حاضر زمان برای “بیش از حد مودب” دموکرات “تشدید.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su