‘بیش از حد کامل’: Iowa Dem, پارتی, ثبت نام می افتد تریبون به عنوان صندلی در تلاش برای توضیح حزبی فلاپ, توییتر می بیند یک استعاره

آیووا حزب دموکرات ثبت نام به طبقه سقوط کرد و به عنوان رئیس حزب سعی کردم به حساب یک فاجعه حزبی گرفتار tech شکست و بد ریاضی ایجاد چه بسیاری از شهروندان دوبله تمثیل مناسبی برای botched اولیه.

به عنوان دولت صندلی Troy قیمت میدان فرستاد سوالات روز دوشنبه در مورد “گرد کردن اشتباهات” موجود در آیووا دموکراتیک نتایج اولیه – که قرار 2020 امیدوار پیت Buttigieg جلوتر از ورمونت سناتور برنی ساندرز توسط یک حاشیه از 0.1 درصد – یک حزب بنر به راه اواسط حکم قطع صندلی آن را به عنوان ناشیانه بر روی زمین سقوط کرد.

در حالی که قیمت به سختی فاز بدبختی توییتر آن را سخت تر به چشم پوشی از تفسیر این رویداد به عنوان نشانه ای از آسمان هر چند دقیق پیام بود برای بحث.

آن را یک “هدیه” از فیزیک یک کاربر گفت: “تماس تصادفی “بیش از حد کامل است.”

“یک کمدی بزن و بکوب سرپا نگه داشتن تهوع ممکن است پیچیده ترین نوع از کمدی اما زمانی که کاملا به اجرا در آن را سخت به بالا”شوخی یکی دیگر از دیدگاه.

در حال حاضر به ظاهر ثابت دائمی در سیاست آمریکا و برخی نیز پیشنهاد هکرها در مسکو ظاهرا قادر به هر شاهکار شدند شرم آور لحظه ای که مربوط به یک و حتی شرم آور اولیه.

حتی قبل از “ریاضی خطاهای گرد کردن” کشف شد در آخرین جلسه شمارش یک برنامه گوشی های هوشمند طراحی شده برای گزارش نتايج زد به عمده مشکلات فنی به تاخیر انداختن این تعداد روز و ایجاد هرج و مرج در گزارش روند. در نور از قطعی و دیگر مشکلات DNC صندلی تام پرز به نام برای بررسی اعداد از هر حزبی سایت “برای اطمینان از اعتماد عمومی به این نتیجه است.” ساندرز – که همراه با Buttigieg همچنین درخواست recanvass – ناودان کل رویداد به عنوان یک “رسوایی” و “خجالت است.”

آیووا حزب دموکرات روز دوشنبه اذعان کرد تناقضات در رای گیری نهایی و گفت: recanvass خواهد رسیدگی به مشکلات حتی در حالی که اعتراف به این که غلط حزبی برگه های مورد استفاده برای شمارش نتایج را تغییر نمی شود.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی