پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تونی بلر به سوال که آیا رقیب برای کار رهبری پیشنهاد “اساسی” تغییر حزب نیاز برای بازگشت به قدرت است.

سابق کار ب. ظ گفت: حزب رو به رو شده “را لحظه” پس از از دست دادن چهار انتخابات در یک ردیف و مورد نیاز “سر-به-پا تجدید”.

ربکا طولانی بیلی, لیزا Nandy و آقا Keir Starmer در حال رقابت برای موفقیت جرمی Corbyn به کار کرد.

اعضای حزب شروع رای گیری هفته آینده با برنده اعلام کرد در 4 مارس.

صحبت در لندن آقای بلر – نخست وزیر از سال 1997 تا 2007 – گفت: کار بیانیه ماه دسامبر انتخابات شده بود منفور و بسیاری از رای دهندگان تا به حال در نظر گرفته آن را به “باور نکردنی”.

او به نام این حزب Brexit سیاست پیش از انتخابات “عجیب و غریب” اما افزود که نباید تغییر موقعیت و بلافاصله کمپین برای انگلستان به دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا.

“شما رو به [Brexit] یک شانس را به انجام,” او اضافه شده است.

در کالج کینگ لندن رویداد مارک 120 سالگرد تاسیس حزب کارگر آقای بلر اذعان کرد که توصیه های او نبود “به خصوص به انجمن خوش آمدید امروز حزب”.

او گفت که او نمی خواهد حمایت هر یک از رهبری نامزدها به عنوان او نمی خواست به “آسیب هر کسی که با حمایت از آنها”.

اما او گفت: “زمانی که شما واقعا نگاه عینی در موقعیت بازسازی اساسی است آنچه شما نیاز دارید.

“در حال حاضر من فکر نمی کنم شما می توانید بگویید که آیا هر یک از رهبری مردم و یا مردم به احتمال زیاد به نفع خود در حال رفتن به انجام این کار است یا نه در حال حاضر.”

آن را داده است که تونی بلر – کار موفق ترین انتخابات برنده – مجازی نفرت رقم برای بسیاری در حزب.

پس معقول او را انتخاب کرد “به آسیب” هر رهبری نامزدها با حمایت آنها است.

این بسیار روشن است هر چند که او را باور نمی کند هر که درک مقیاس “را” بحران حزب مواجه است.

شاید بیشتر به طور قابل توجهی با این حال او به وضوح نمی کند و باور یک بازگشت ساده به مرکز زمین – یا Blairism – به اندازه کافی خواهد بود برای صرفه جویی در نیروی کار .

“در پنج سال زمان آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای نیروی کار به طور متوسط” او هشدار می دهد.

آقای بلر در مورد این است که سیاست است که در یک دوره بی سابقه ای تغییر محور در بخش های بزرگ به سرعت در حال تغییر فن آوری است. مقیاس تحول و اختلال با هوش مصنوعی و مهندسی ژنتیک, اتومبیل های بدون راننده و غیره – است دوباره شکل دادن به جامعه و سیاست است.

کار, بنابراین, او می گوید نمی تواند باقی می ماند بازیافت, پیر و بحث سیاست بیش از سنتی مسائل مانند ملی, بیمه خدمات درمانی هزینه و شهریه. جهان و رای دهندگان در حال حرکت هستند.

نه این مشکل محدود به کار. احزاب مترقی در سراسر اروپا و او این استدلال را بهم ریخته است و به نظر می رسد “از بین رفته” و مشابه روبرو هستند چالش است.

ممکن است که آقای بلر و تحلیل به سادگی نمی توانید یک جلسه از آنجا که من او را تونی بلر.

اما حتی منتقدان خود را می توانید موافقت کنید که او حداقل درخواست برخی از سوالات.

در لندن سخنرانی آقای بلر استدلال کرد که کار را به انجام بهتر در انتخابات با “معتدل تر” رهبر اما نیاز گسترده تر تغییر در دراز مدت است.

او افزود که حزب باید “بازتعریف چه رادیکال به معنی” در زمینه فن آوری و تغییرات مورد نیاز برای ساخت یک “کل جدید مترقی داد”.

در ضمن Ms Nandy گفت: حزب باید “صادقانه” در مورد نقایص جدید کار اگر آن را برای متقاعد کردن رای دهندگان به اذعان حزب دستاوردهای گذشته.

صحبت کردن در ITV خوب صبح بریتانیا گفت که آقای بلر هم در کار بوده است “بازی تغییر”.

او افزود: “اما برای به دست آوردن این حق را برای یک جلسه عمومی در مورد چیزهایی که ما رو راست ما همچنین کردم صادقانه در مورد چیزهایی که ما اشتباه کردم.”

Ms Nandy قبلا استدلال کرد که تحت آقاي بلر که رهبری حزب کارگر از سال 1994 تا سال 2007 حزب “تلویحا پذیرفته شده است که چهار دهه از اقتصادی محافظه کاری بود بزرگتر اولویت از مردم”.

در سخنرانی خود آقای بلر همچنین هشدار داد که حزب در برابر ورود به یک “فرهنگ جنگ با حق” در مورد مسائل مانند ترانس حقوق – و گفت که او نمی خواهد ثبت نام به تعهدات خود برای اخراج اعضای حزب که ابراز “transphobic” views.

ویگان MP Ms Nandy و سایه کسب و کار, منشی, خانم آستین بیلی گفته اند که آنها را امضاء 12 نقطه طرح کار کمپین ترانس حقوق.

آقا Keir این Brexit سخنگوی نه امضا تعهد, اما متعهد شده است به یک سری مختلف وعده از همجنسگرایان کار یک حزب وابسته به گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im