تامی رابینسون بود, پر جنب و جوش ارز با RT در مورد مبارزات انتخاباتی خود برای جلوگیری از مسلمان نظافت باندهای در انگلستان است. این فعال فتنه در روسیه وارد به یک ارائه در مورد “تجاوز بریتانیا.”

رابینسون نشستم با RT را baillie به بحث در مورد تحریک آمیز خود را در مورد اسلام و ادعا بیماری همه گیر از مسلمان نظافت باندهای در پادشاهی متحده. رهبر سابق جناح راست زبان انگلیسی دفاع لیگ گفت: نظریه او این است که اسلام ناسازگار با ارزش های غربی و حتی اغماض تجاوز و آزار جنسی کودکان.

Boyko گرفت موضوع را با این ایده که اسلام مقصر است برای نظافت شهری است که به نور آمده در انگلستان با این استدلال که مردان درگیر هستند به سادگی جنایتکاران که تحریف اسلام است. او گفت که این خطرناک است به کلی در مورد اسلام و اشاره کرد برای مثال که این امر می تواند اشتباه برای توصیف همه شهروندان بریتانیا به عنوان متجاوزان و غارتگران با وجود امپراتوری بریتانیا انجام نامعقول جنایت علیه جمعیت بومی در گذشته است.

نگاهی به جرایم استعماری در آفریقا در هند. فقط به تازگی به عنوان 1950s نیروهای انگلیسی استفاده می شود تجاوز به عنف و اخته به از بین بردن شورش در کنیا… خواهد آن را توجیه پرتاب در اطراف برچسب مانند “بریتیش, قاتلان” یا “کلیسای آنگلیکان متجاوزان’ در هر کسی است که هر گونه رابطه به هویت?

مصمم رابینسون تاکید کرد که او علاقه مند نیست و در گذشته که وی به اسلام به عنوان یک تهدید قریب الوقوع به انگلستان است.

ما احساس بیگانگی در جامعه خود ما و تمام وقت ما گفت: تنوع فوق العاده است در حالی که ما دختران ربوده و مورد تجاوز قرار گرفته.

سازمان دیده بان کامل بحث زیر:

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de