تام بردی برگ Patriots: NFL تمام وقت زیادی وداع به انگلستان

شش بار قهرمان سوپر باول تام بردی گرفته شده به رسانه های اجتماعی به اعلام خروج خود را از میهن پرستان جدید انگلستان پس از 20 سال با این تیم است.

42 ساله و کارفرمایی است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از بزرگترین quarterbacks تا کنون در بازی NFL ادای احترام به هم تیمی های خود و همکاران و طرفداران او اعلام کرد خروج خود را.

اما به جای اعلام بازنشستگی خود را بردی اظهار داشت که “فوتبال سفر را در جای دیگر” اما ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در حرکت بعدی خود را.

“به همه هم تیمی های من, مربیان, مدیران و کارکنان مربی Belichick, RKK و کرافت خانواده و کل سازمان” او آغاز شد.

همچنین در rt.com ‘خیلی بعید است’: بردی سرد بازنشستگی بحث با وجود پرستان’ حذفی شکست به تیتان سیگنالینگ پایان یک دوران برای NFL غول

“من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای بیست سال گذشته از زندگی من و روزانه تعهد به برنده شدن و ایجاد یک برنده فرهنگ ساخته شده در مقادیر بزرگ. من سپاسگزار برای همه است که شما را به من آموخت – من آموخته اند از همه. شما باید به من اجازه به حداکثر رساندن پتانسیل من و این همه بازیکن همیشه می تواند امید برای.

“همه چیز ما انجام من به ارمغان می آورد شادی بزرگ و درس من آموخته اند انجام خواهد داد با من برای همیشه لطفا برای. من نمی تواند مرد من امروز بدون روابط شما به من اجازه برای ساخت با شما. من بهره مند از همه شما به من داده اند. من گرامی از هر فرصتی من تا به حال به بخشی از تیم ما و من عاشق همه شما که برای. تیم ما همیشه تعیین استاندارد در ورزش حرفه ای و من می دانم که آن را ادامه خواهد داد به انجام درست آن.

“اگر چه فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار برای ما باور نکردنی تیم موفقیت. من شده اند ممتاز به حال این فرصت را به می دانم که هر یک از شما به خاطرات ما اسیر با هم.”

در پیگیری پست بردی سپس در ادامه پیام خود را به عنوان او خطاب به طرفداران که حمایت او بیش از دو دهه گذشته در انگلستان است.

“من می خواستم به می گویند با تشکر از شما برای همه باور نکردنی از طرفداران و میهن پرستان حامیان” او گفت:.

“MA شده است خانه من برای بیست سال. آن واقعا شادترین دو دهه من می توانستم پیش بینی در زندگی من و من چیزی جز عشق و قدردانی برای من زمان در انگلستان. حمایت شده است قریب به اتفاق – من آرزو می کنم هر بازیکن می تواند آن را تجربه کند.

“فرزندان من متولد و بزرگ در اینجا و شما همیشه در آغوش این, کالیفرنیا, بچه خود را. من عشق خود را با تعهد و وفاداری به تیم های خود را و برنده شدن در شهر ما یعنی بیشتر از شما همیشه می دانید. من نمی توانم تشکر از شما به اندازه کافی برای حمایت از تیم ما. بسته بندی شده در اردوگاه های آموزشی و فروخته استادیوم و عمدتا پیروزی رژه می روند. من شده اند تا خوش شانس به اشتراک گذاری آنها را با همه شما.

همچنین در rt.com این Gronkinator: NFL افسانه راب Gronkowski مجموعه برای WWE حرفه ای و… اما آنچه می تواند ما انتظار دارند ؟

“من سعی کردم به نمایندگی ما همیشه در بهترین و محترم ترین راه من مبارزه سخت با هم تیمی های من برای کمک به پیروزی و پیروزی حتی در وخیم ترین شرایط. شما قلب خود را به من باز قلب من به شما. و Pats ملت همیشه بخشی از من است.

“من نمی دانم آنچه که من فوتبال آینده نگه می دارد اما آن زمان برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و زندگی حرفه ای. من با تشکر از شما از ته قلب من و من همیشه شما را دوست دارم و آنچه ما به اشتراک گذاشته اند – یک عمر پر از خاطرات سرگرم کننده.”

بردی را اعلام می کند او را به یکی از پرطرفدار ترین نمایندگی رایگان در NFL با Tampa Bay Buccaneers لس آنجلس شارژر و لاس وگاس اظهارات همه باور دارند که به رقابت برای veteran بازی-تماس گیرنده خدمات پیش از سال 2020 فصل است.

همچنین در rt.com شکستن قهوه! NFL Network خبرنگار مجبور به تغییر سریع پس از ریختن قهوه بیش از خود را در برنامه زنده تلویزیونی (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de