کیر, پوند, عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک (IOC) می گوید که آنها باید سه ماه به تصمیم می گیرید که آیا یا نه 2020 المپیک برگزار می شود باید به عنوان برنامه ریزی شده میان بدتر شدن گسترش مرگبار coronavirus.

این ویروس که برای اولین بار کشف شده در چین در ماه دسامبر است و پس از گسترش به کشورهای مختلف در سراسر جهان و در علاوه بر این به یک ترکیب مرگ و میر 2,698 (از فوریه 25) آن را نیز ویران با چندین ورزشی وسایل در هفته های اخیر.

تابستان بازی ها به جای برنامه ریزی شده بین تاریخ 24 ژوئیه و اوت 9 در تابستان امسال اما چندین مقدماتی حوادث شده اند کاهش یافته است به عنوان مقامات تقلا برای موسسه دستورالعمل که چگونه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که دیده است و تعداد افراد آلوده در ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا موج – و ترس باقی می ماند که در این تابستان ورزشی محور نیز می تواند قربانی به Covid-19.

همچنین در rt.com ‘کرونا whatttttt’: انگلستان آس Dele Alli زیر آتش برای ‘طنز’, مرد در ‘نژادپرستانه’ coronavirus تصویری

شما قطعا می تواند به دو ماه از اگر شما تا به حال,” پوند به اسوشیتد پرس گفت از زمانی که در کمیته بین المللی المپیک را قطعی تصمیم به زنده بودن بازی های المپیک توکیو رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

بسیاری از چیزهایی که باید شروع به اتفاق می افتد. شما رو برای شروع ramping تا امنیت خود را از مواد غذایی خود را در دهکده المپیک, هتل ها, رسانه های مردمی را در وجود خود ساختمان studios,” او گفت:.

این جنگ جدید است و شما باید به آن صورت. در آن زمان, من می خواهم بگویم مردمی در حال رفتن به باید بپرسید: “آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس در مورد رفتن به توکیو یا نه ؟

پوند اعتراف کرد که اگر ایمنی و بهداشت ورزشکاران ورزش و طرفداران به طور یکسان نمی توان تضمین شده “شما احتمالا به دنبال لغو.”

چندین رویدادهای ورزشی از جمله مارس چینی جایزه بزرگ شده اند به تعویق افتاد, به عنوان ویروس همچنان به شدت نگرانی به سازمان های مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) که باید گفت که این وضعیت می تواند به جهانی همه گیر.

چهار سری وسایل تعویق افتاده بودند در طی تعطیلات آخر هفته پس از شیوع در شمال ایتالیا مناطق لومباردی در حالی که شامل میلان و ونتو است که 90 مایل در خارج از تورین. سه فوتبال اسپانیا طرفداران ادعا می کنند که قرارداد coronavirus پس از سفر به میلان برای تماشای لیگ قهرمانان بازی بین آتالانتا و والنسیا

در ضمن Gazzetta dello Sport گزارش داد که اینتر میلان لیگ اروپا دور 16 ثابت با فولاد خوزستان رزگرد می توان در پشت درهای بسته.

مجبور به لغو بازی های المپیک, هر چند امر نشان دهنده بالا ترین مشخصات ورزشی حتی به نهفته ویروس.

همچنین در rt.com قرمز پرچم: چینی فرمول 1 جایزه بزرگ رسما به تعویق افتاد و در میان coronavirus نگرانی

این یک بزرگ تصمیم و شما فقط می توانید آن را تا زمانی که شما قابل اعتماد حقایق که بر پایه آن,” پوند ادامه همچنین گفت که برگزاری این بازی در تاریخ بعد نیست یک گزینه است که می تواند در نظر گرفته شود.

شما فقط نمی تعویق انداختن چیزی در اندازه و مقیاس های المپیک,” او گفت:. “بسیاری از قطعات در حال حرکت بسیاری از کشورها و فصول مختلف و رقابتی فصول و تلویزیون فصل است. شما فقط می توانید می گویند می خواهیم آن را در ماه اکتبر.”

بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای شروع در 149 روز زمان. اگر لغو این خواهد بود که اولین بار در بازی های تاریخ است که از آن شده است axed به دلیل نگرانی های بهداشتی هر چند چندین رقبا کشیده از بازی های المپیک 2016 در ریو به دلیل نگرانی بیش از Zika ویروس. در سال 1916 1940 و 1944 بازی های المپیک لغو شد به دلیل وقوع جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im