پس از هفته ها عدم اطمینان بیش از آن در آینده در میان جهانی coronavirus همه گیر آن موافقت شده است که توکیو 2020 المپیک به تعویق خواهد افتاد تا تابستان سال 2021 در آخرین.

این خبر پس از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ برگزار شد یک کنفرانس تلفنی در ساعت 11:00 a. m. به وقت تهران در روز سه شنبه که در آن توافق شد که بهترین مسیر رو به جلو بود برای به تعویق انداختن بازی.

پس از آن تماس آبه تایید به خبرنگاران در یک کنفرانس رسانه های که او با موافقت باخ پیشنهادی که این بازی به تعویق افتاد تا در سال آینده با بازی های المپیک توکیو در حال حاضر مجموعه ای برگزار می شود تا تابستان سال 2021 در آخرین.

این تصمیم به معنی بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و برای اولین بار در طول زمان صلح و در 124-سال تاریخ مدرن است.

همچنین در rt.com ما کمیته المپیک خواستار توکیو 2020 به تعویق افتاد بیش از coronavirus نگرانی ژاپن و جهان 1 سال تاخیر

“ما به خواست رئیس جمهور باخ در نظر تعویق در حدود یک سال به این امکان را برای ورزشکاران به بازی در بهترین شرایط و به صورت یک امن و مطمئن برای تماشاگران” آبه به خبرنگاران گفت: (از طریق بی بی سی).

“باخ رئیس جمهور گفت: ما در توافق 100 درصد است.”

پیشتر در روز سه شنبه منابع ناشناس گفته خبرگزاری رویترز که کمیته بین المللی المپیک را قبلا تنظیم جدول زمانی چهار هفته برای رسیدن به یک تصمیم گیری خواهد شد مورد نیاز با یک مجموعه تصمیم به “اعلام کرد در روزهای آینده. آن است که یک ماده از هفته اما روز.”

این بیانیه شرح زیر است داغ بر روی پاشنه از نظرات ساخته شده توسط دیرینه بین المللی المپیک عضو دیک پوند که در روز دوشنبه گفت که ایالات متحده آمریکا امروز در یک مصاحبه تلفنی که “بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است.

“پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

همچنین در rt.com ‘به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است’: عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند می گوید توکیو 2020 المپیک خواهد بود به تعویق افتاد

تا اخیرا کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 برگزار شد و ثابت قدم در موقعیت خود است که این بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده از ژوئن 24, اما ادامه گسترش COVID-19 coronavirus باعث شده است تا تیم های ملی و انجمن به بررسی موقعیت خود را با توجه به توانایی های بالقوه خود شرکت در بازی ها در این تابستان.

کانادا و استرالیا از تیم المپیک را اعلام کرده اند که ارسال آن ورزشکاران به ژاپن اگر بازی رفت جلو در اصلی خرما در حالی که انگلیسی ها تیم ابراز احساسات مشابه.

مخالفان از پیش تنظیم جولای تاریخ رشد زمانی که کمیته ملی المپیک از برزیل و آلمان و نروژ تمام با صدور بیانیه برای بازی به تعویق افتاد در حالی که بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون و رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو با صدور بیانیه تایید آنها از نزدیک وضعیت را در توکیو.

آخرین آمار و ارقام از رویترز وزارت امور خارجه coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیش از 377,000 مردم در سراسر 194 کشور جهان با مرگ و میر شکوه 16,500 در سطح جهان است.

در همین حال آماده سازی برای تاخیر بازی ادامه خواهد داد در توکیو با فرماندار شهر Yuriko Koike Koike پیوست آبه در گفتگو با کمیته بین المللی المپیک سر باخ.

پس از آن تماس Koike به اطلاع رسانه ها که بازی نمی خواهد تحت یک تغییر علامت تجاری و یا تغییر نام به عنوان یک نتیجه از به تعویق افتادن و هنوز هم می تواند مارک “توکیو 2020.”

بیانیه ای از کمیته بین المللی المپیک است که انتظار می رود به دنبال دارد.

همچنین در rt.com تعویق? شاید. لغو? هیچ راه: توکیو 2020 سازمان دهندگان می گویند که آنها نمی خواهد بحث در مورد لغو بازی های المپیک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im