توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد: کمیته بین المللی المپیک رسما اعلام کرد بازی به موکول ‘فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021’

کمیته بین المللی المپیک (IOC) رسما تایید کرد که بازی های المپیک 2020 در توکیو خواهد بود به تعویق افتاد و از آن اصلی و تاریخ برگزار خواهد شد بعد از تابستان 2021.

کمیته بین المللی المپیک با صدور بیانیه زیر را تایید تصمیم خود را:

“رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC), توماس باخ, و نخست وزیر ژاپن شینزو آبه برگزار شد یک کنفرانس تلفنی امروز صبح به بحث محیط همواره در حال تغییر با توجه به COVID-19 و بازی های المپیک توکیو 2020.

“آنها پیوست توسط Mori Yoshiro رئیس جمهور از توکیو 2020 کمیته سازماندهی; المپیک وزیر هاشیموتو Seiko; فرماندار توکیو Koike Yuriko; رئیس کمیته بین المللی المپیک هماهنگی کمیسیون John Coates; IOC مدیر کل Christophe De Kepper; و کمیته بین المللی المپیک, بازی های المپیک, مدیر اجرایی, Christophe Dubi.

همچنین در rt.com توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد: ژاپنی نخست وزیر ژاپن موافقت خود را با برنامه ریزی مجدد بازی های المپیک

“باخ رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن ابراز نگرانی مشترک مورد در سراسر جهان COVID-19 همه گیر و آنچه در آن انجام شده است به زندگی مردم و تاثیر قابل توجه آن است که با داشتن جهانی ورزشکاران’ آماده سازی برای بازی.

“بسیار دوستانه و سازنده ملاقات رهبران دو ستایش کار توکیو 2020 کمیته سازماندهی و با اشاره به پیشرفت های بزرگ ساخته شده در ژاپن به مبارزه با COVID-19.

“بی سابقه و غیر قابل پیش بینی گسترش از وقوع دیده است این وضعیت در سایر نقاط جهان رو به وخامت است. دیروز مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که COVID-19 همه گیر است ‘شتاب’. وجود دارد بیش از 375,000 موارد در حال حاضر ثبت شده در سراسر جهان و تقریبا در هر کشور و تعداد آنها در حال رشد است این ساعت.

همچنین در rt.com ‘به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است’: عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند می گوید توکیو 2020 المپیک خواهد بود به تعویق افتاد

“در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که این بازی ها از XXXII المپیاد در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی است.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر. بنابراین توافق شد که مشعل المپیک خواهد ماند در ژاپن است. همچنین توافق کردند که این بازی را حفظ خواهد کرد به نام های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020.”

همچنین در rt.com تعویق? شاید. لغو? هیچ راه: توکیو 2020 سازمان دهندگان می گویند که آنها نمی خواهد بحث در مورد لغو بازی های المپیک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im