پس روز سه شنبه خبر که توکیو 2020 المپیک خواهد بود به تعویق افتاد تا تابستان سال 2021 در آخرین, سازمان تایید یکشنبه که در مراسم المپیک مشعل رله خواهد در حال حاضر نیز به تعویق افتاد.

در بیانیه منتشر شده از طریق توکیو 2020 سایت سازمان گفت:

“در 24 مارس کمیته بین المللی المپیک و توکیو سازماندهی کمیته های المپیک و پارا المپیک (توکیو 2020) اعلام به تعویق افتادن های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020.

همچنین در rt.com توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد: کمیته بین المللی المپیک رسما اعلام کرد بازی به موکول ‘فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021’

“در پرتو این تعویق توکیو 2020 تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک مشعل رله شروع به برنامه ریزی شده در 26 مارس. ما اعلام خواهد کرد و تجدید نظر تاریخ برای رله مشعل پس از برنامه های جدید برای توکیو 2020 بازی ثابت شده است و ما تجدید آماده سازی برای قوی Grand شروع رویداد است که مردم را با هم دوباره.

“ما عذر خواهی برای ناراحتی ناشی از شریک ما سازمان های هر استانی گروه ضربت و بسیاری دیگر از ذینفعان را ساخته اند که چنین تلاش زیادی برای آماده شدن برای رله و ما درخواست خود را برای ادامه همکاری است. ما را به در نظر گرفتن اقدامات است که اجازه می دهد حمل کنندگان مشعل است که انتخاب شده بودند در حال حاضر به تعویق افتاد رویداد به اولویت داده می شود در فرآیند انتخاب جدید رله مشعل.”

همچنین در rt.com ‘ویروس شما پیچ المپیک!’ واکنش جهان به توکیو بازی به تعویق افتادن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی