کاغذ توالت دستکاری چای کیسه مرتب سازی و صفحه اصلی ورزش: بازیکنان فوتبال در پیدا کردن راه های جدیدی برای ضرب و شتم coronavirus مستند خستگی (تصویری)

با لیگهای معتبر معلق و تعداد زیادی از بازیکنان دستور به ماندن در خانه در میان coronavirus همه گیر فوتبالیست در بر داشت برخی از راه های مبتکرانه برای حفظ تناسب و خود را سرگرم کنید.

Swathes از تعلیق آمار ورزشی جهان در روزهای اخیر به عنوان فصل قربانی به Covid-19 شیوع نیز آلوده کرده است که 200 ، 000 نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 7,500 زندگی می کند.

ادامه مطلب: یوفا یورو 2020 به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

فوتبال را پیدا کرده خود به خود معاف با تعدادی از بزرگ نام بازیکنان و مدیران تست مثبت برای این ویروس در حالی که لیگ از جمله لالیگا اسپانیا سری آ ایتالیا و لیگ برتر در انگلستان شده اند را در خود نگه دارد.

بسیاری از بازیکنان گفته شده به خود منزوی منجر به برخی از شیوه های جدیدی از گذشت زمان و نگه داشتن ارواح.

هافبک تیم جیمز میلنر – یک مرد برای مشهور طنز خشک خود را – با استفاده از شکستن به تنظیم مجدد خود را از چای کیسه ای به جیره روزانه.

معروف گیج کننده برای جزئیات سپس سرگرم پیروان خود را با یک ویدیو از خودش برش چمن خود را با یک جفت قیچی و خط کش.

در حال حاضر چای کیسه ای طبقه بندی شده اند من هم به سطح این چمن…” میلنر نوشت.

میلنر هم تیمی الکس اکسلاد-چمبرلین استفاده قرنطینه شکستن به قلم مو رنگ کردن در مهارت های رقص خود را.

برخی از بازیکنان باید سوار بر یک چالش رسانه های اجتماعی به حقه بازی یک رول توالت به جای آن از یک توپ در اشاره به ترس و وحشت-خرید روزانه ضروری است که آمار کشورهای مختلف.

هافبک موناکو بازیکنان آرسنال پرداخت ادای احترام به ادی مورفی توسط بازآفرینی معروف “صبح بخیر همسایه’ صحنه ‘از آمدن به امریکا‘ در طول coronavirus شکستن.

منچستر یونایتد ستاره Diogo Dalot مشترک یک تصویری از تمرین با هم تیمی برونو فرناندز که قطع شد هنگامی که یک توپ رو از دست داد و در نزدیکی یک درخت.

قرنطینه زندگی است. پس از همه.. که برنده آن @B_Fernandes8 مردم اجازه تصمیم می گیرید..‘ Dalot زیر نویس این ویدئو که به اشتراک گذاشته شده در توییتر خود صفحه.

یوونتوس ستاره پائولو Dybala مشترک یک ویدیو از خود مجنون تمرینات همراه با دوست دختر خود را ستاره پاپ Oriana ساباتینی wowing پیروان با فک انداختن شمار آنها را در خانه ساخته شده و معمول است.

در جای دیگر, دیگران کار می کرد از شدت بیشتر, از جمله رئال مادرید و کاپیتان سرجیو راموس – که آمار تردمیل در خانه اش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im