‘ما با هم ایستاده!’ Conor McGregor, مسائل محوری گریه به ایرلند و سایر نقاط جهان در میان coronavirus بحران (تصویری)

UFC سوپراستار Conor McGregor گرفته شده به رسانه های اجتماعی به طور مستقیم به آدرس زورمندان در بومی ایرلند و صدور یک پیام قوی به مردم کشور خود و دیگران در سراسر جهان.

“سلام به همه سلام ایرلند” را آغاز کرد.

“من می خواهم به آدرس من ملت است. به مردم ایرلند. به رئیس جمهور ما مایکل دی هیگینز به معاون دریاسالار مارک Mellett به گاردا کمیسر جلب هریس افسر ارشد پزشکی تونی Holohan لئو دو سایمونز مریم و Micheal من احترام همه شما تا حد زیادی و من می خواهم برای قرار دادن به جلو برخی از تفکر من است.

همچنین در rt.com ‘ما نمی دانیم که در آن ما در حال مبارزه و یا اگر ما در حال مبارزه در همه’: Khabib پست به روز رسانی در بدو ورود به روسیه

“من می خواهم به می گویند که در حالی که همه ما در حال حاضر بحث کامل مستند من احساس می کنم که ما باید. هر وقت صرف بحث این است که نیازی زمان از ساعت. من می دانم که خوب مبارزه دشوار زمانی که من دیدن کنید و ما را یکی در دست ما در حال حاضر. و من می خواهم به تماس بر مردم بزرگ مردم ایرلند. این مبارزه نیاز همه ما است. ما همه در گوشه ای با هم در انتظار زنگ. پس بیایید با هم جمع آوری و زنگ خودمان از جمله مردم از سایر نقاط جهان است. درست lockdown باید آغاز خواهد شد و باید آن را در حال حاضر شروع. یک مستند با هم. یک مستند ایران.

“ما باید در فرودگاه های ما, ما باید همه غیر ضروری کسب و کار. ما باید قطع غیر ضروری سفر. کمیسر هریس و معاون دریاسالار Mellett ما باید آماده سازی و استقرار واحد ما به هر و همه مناطق ساخته شده است در سراسر کشور ما در حال حاضر. رئیس جمهور Higgins, شما باید به این بزرگ مردان و زنان قدرت اجرای این وظیفه در صورت لزوم. اما من می دانم که درست جدیت قابل درک است آن را به عنوان در حال حاضر تبدیل شدن به یک ملت بزرگ را ملزم و impeccably انجام این کار است. وقت آن است که به صورت کامل و مستند و ما آماده هستند.

“قدرت که می شود من می خواهم به همه شما. سرنوشت ما بزرگ ایرلند بر روی آن بستگی دارد. این پیشنهاد من است و من دعا می کنم که ما می توانیم از این اتفاق می افتد. ما نیاز به همان اقدامات برخی از سنگین تر کشورها را تحت تاثیر قرار تنها, ما باید آن را انجام دهد تا در سریعتر زمان. ما باید از این مزیت در اینجا که در آن ما می توانید ببینید که این در آینده است. ما می توانید ببینید که این در آینده است. اما اگر ما عمل به نفع ما پس ما می توانیم انتظار نتایج متفاوت است.

همچنین در rt.com ‘قرنطینه ملکه’: پاتیناژ ستاره Evgenia Medvedeva نشان می دهد که چگونه او محافظت در برابر coronavirus (عکس)

“ما در حال پیوستن به اجتماعی فاصله حداقل نه به اندازه مورد نیاز به توقف رشد نمایی. یک مستند را تسهیل این. آن را کاهش می دهد, انتقال, آن را فشار ما خط مقدم کارکنان و آن را اجازه می دهد تا ما را به شناسایی تمام موارد.

“این اقدامات سختگیرانه است و باید کار در چین و هنگ کنگ است. ایرلند ما باید این رو. نه تنها ما باید از این فرمول ما آن را جلوتر از زمان. اجازه دهید به ایرلند! اجازه دهید بقیه جهان! مستند ایران. با هم ایستاده ایم. خدا همه ما را برکت دهد.”

همچنین در rt.com قرنطینه تمرین: NHL ستاره ایلیا Kovalchuk نشان می دهد که چگونه به آموزش همراه با همسر (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im