‘به حمایت از جنبش’: گرتا Thunberg می خواهد به علامت تجاری نام او راه اندازی یک بنیاد

نو جوان, سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg می گوید: او تا به حال آن را با ‘شبه’ و بازاریابان و در حال حرکت است به علامت تجاری او نام خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن است که از حرکت او – صرفا برای نجیب و اهداف نوع دوستانه ،

Thunberg اعلام کرد که این حرکت به یک Instagram ارسال در یکشنبه خواست او را 500,000-plus پیروان به “بسیار مشکوک” اگر کسی تظاهر به تماس های آنها را به عنوان بسیاری از impersonators و تقلب تلاش کرده اند با استفاده از نام او “به منظور برقراری ارتباط با افراد با مشخصات بالا, سیاستمداران, رسانه های, هنرمندان, و غیره.”

همچنین در rt.com روسی pranksters اعتصاب دوباره: جعلی گرتا Thunberg متقاعد مشتاق سیاستمدار آمریکایی که او را خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن

در علاوه بر این به استفاده از علامت تجاری خود نام Thunberg است که به دنبال محافظت از ‘جمعه ها برای آینده’ و ‘Skolstrejk för klimatet,’ سوئدی به نام “آب و هوا اعتصاب” جنبش به منظور قرار دادن یک توقف به تبلیغات و جمع آوری کمک های نامربوط اشخاص ثالث.

روزهای جمعه برای آینده یک جنبش جهانی تاسیس شده توسط من. متعلق به هر کسی که در آن بیش از همه در افراد جوان است. آن می تواند – و باید – نمی توان به صورت فردی و یا مقاصد تجاری.

یک بنیاد به تازگی ثبت شده توسط پدر و مادر او هر چند تا و در حال اجرا کاملا رتبهدهی نشده است خواهد بود “به شدت غیر انتفاعی و البته هیچ منافع انسان دوستی,” او اضافه شده است. “این تنها چیزی است که مورد نیاز است برای دست زدن به پول (حق امتیاز کتاب, کمک های مالی, پول جایزه و غیره) در یک به طور کامل و شفاف در راه است.”

او سپس در تضاد خودش اضافه کرد که این بنیاد اهداف خواهد بود به “ترویج زیست محیطی آب و هوایی و اجتماعی پایداری و همچنین سلامت روحی و روانی.”

همچنین در rt.com تعجب! گرتا Thunberg BIOPIC نشان می دهد, دوربین, شد نورد از یک روز از ویروسی’ افزایش

Thunberg در حال حاضر 17 بود به نام مجله فرد از سال 2019 و توجه در سراسر جهان به دست آورد پس از شروع یک جمعه مدرسه تحریم در اعتراض به تغییرات آب و هوایی در ماه اوت سال 2018 است. به تازگی اعلام کرد, مستند با این حال پیشنهاد کرد که او را ناگهانی ظهور را به شهرت ممکن است کمتر آلی و بیشتر دقت نوشته شده توسط آب و هوا فعال اینگمار Rentzhog یک دوست از پدر و مادر خود را.

در اوایل این ماه یک Facebook قطعی نشان داد که هیچ یک از پست ها در Thunberg صفحه واقع شد منتشر شده توسط این نوجوان خودش اما پدر او Svante و آب و هوای هند فعال Adarsh Prathap به جای.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی