حامیان هیلاری کلینتون گرد در ایالت برنی ساندرز موسوم به جبهه دموکراتیک-دونده به انکار کردن مبارزات انتخاباتی خود را عملیاتی پس از تشکر. رشیدا Tlaib هو کلینتون در مبارزات انتخاباتی رالی. چاقو هستند.

رقابت برای نامزدی حزب دموکرات تبدیل شده است چیزی از تکرار 2016 با هیلاری کلینتون بازگشت به مکان چشم به هم زدن ساندرز اصلی رقیب او دقت لبه چهار سال پیش با کمک کمیته ملی حزب دموکرات. در هفته های اخیر کلینتون علنا ادعا کرد که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز و متهم سناتور ورمونت از عدم به درستی حمایت از او و پس از او برنده 2016 نامزدی — حتی اگر ساندرز روشن به مبارزه برای آمریکا تقریبا بلافاصله پس از آن.

با ساندرز گیر در واشنگتن در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, مترقی, مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib, Pramila Jayapal و Ilhan Omar متوقف کرد برای سناتور هیلاری کلینتون در جمعه شب جلوتر از روز دوشنبه همه مهم آیووا قفقاز. Tlaib, خشم در کلینتون حملات در ساندرز رهبری جمعیت در booing دو در زمان ریاست جمهوری نیز زد.

واکنش از دموکراتیک ایجاد شد شدید. صاحب نظران و بازیکنان clamored برای ساندرز به محکوم Tlaib و عملیاتی که بلندترین آنها — به اصطلاح ‘تیم ملی’ — بیا از مترقی جناح از حزب دموکرات است. مشاور سابق کلینتون Neera Tanden رفت تا آنجا که تماس booing یک عمل “سفید نر خشم و زن ستیزی” — حتی اگر Tlaib است که زن و فلسطینی تبار.

Tlaib صادر شده تا حدودی از عذرخواهی در شنبه تایید کرد که “کلینتون آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و هواداران خود را دریافت کنید بهترین من” و وعده “همچنان در تلاش برای رسیدن از یک نقطه عشق” اما نه به طور مستقیم عذرخواهی.

ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند بود داشتن هیچ یک از آن هر چند به tweeting: “رشیدا شما همه خوب است. ما عاشق شور و شوق خود را و اعتقاد. را تغییر ندهید.”

حامیان ساندرز chimed در دفاع از نامزد خود و حمله هیلاری برای “سرزنش دیگران” برای از دست دادن او در سال 2016. در واقع پس از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون به طور منظم ظهور در رسانه ها مقصر Sanders, باراک اوباما, ولادیمیر پوتین, FBI و تبعیض در میان دیگران برای او شکست.

ساندرز در حال حاضر با معاون رئیس جمهور جو بایدن در آیووا سنجی و کشیده جلوتر از سابق معاونت در نیوهمپشایر, سایت آینده دموکراتیک مسابقه پس از آیووا. پیروزی در آیوا در نظر گرفته شده است bellwether از یک نامزد شانس برای نامزدی هر چند. هشت نفر از 12 گذشته انجمن برندگان رفت و با پیروزی حزب دموکرات را نامزدی.

کلینتون ادعا که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز در نهایت تصمیم گرفت جلسه را برانگیخت در روز دوشنبه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im