تیمو زمان: آلمان هیتمن تیمو ورنر ‘موافقت خود را با پیوستن به رومن آبراموویچ چلسی’ به عنوان هدف آس نزدیک $66 MN حرکت به لیگ برتر

RB لایپزیگ مهاجم تیمو ورنر که خواهد بود که بهترین گلزن در بوندسلیگا بدون Robert Lewandowski باور نکردنی اجرا از اهداف رهبران بایرن مونیخ, به گزارش توافق برای پیوستن به لیگ برتر کنار چلسی در تابستان.

در دراز مدت تحسین لیورپول نگاه به قیمت گذاری شده اند از پرداخت ورنر انتشار بند از حدود 66 میلیون دلار در پی coronavirus بحران, خروج از رومن آبراموویچ به پشتوانه یک حرکت برای قوی 24 ساله خواهد شد که بنا به گزارش ها کسب بیش از 11 میلیون دلار برای یک فصل در استمفورد بریج.

قرمز, رئیس, Jurgen Klopp تصور می شد که اقدام به فریب مهاجم به آنفیلد در یک تماس ویدیویی در هفته گذشته چلسی را در پا فقط 11 روز قبل از انتشار بند نیاز به ملاقات کرد و در حال حاضر پاک کردن علاقه مندی ها برای افزودن بین المللی به طور منظم خود را به پیراهن فصل آینده است.

ورنر را توانمند شمارش از 31 اهداف این فصل شامل چهار در هشت حضور در لیگ قهرمانان از جمله تنها هدف از این بازی به عنوان لایپزیگ برنده 1-0 در چلسی لندن رقبای تاتنهام در راه خود را به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی.

همچنین در rt.com نگه داشتن فاصله خود را! لیورپول هدف تیمو ورنر کیسه های بوندسلیگا hat-trick – اما هم تیمی می شود بیش از حد نزدیک برای راحتی

که باید تحت تاثیر قرار آبراموویچ و بلوز مربی فرانک لمپارد که طرف در مسیر به واجد شرایط برای رقابت معتبر ترین در اروپا در فصل آینده اما خرد شد 3-0 در خانه بایرن در ساق پا ابتدا از خود دور 16, کراوات, با بازگشت بازی شبیه کمی بیشتر از یک تشریفات برای خود آلمانی مخالفان باید در این مسابقات از سرگیری بعد از این سال.

Lewandowski به ثمر رساند بایرن سوم که شب و تجربه کمتر ورنر انجام شده است commendably به نگه داشتن در تماس با فراری بوندسلیگا گلزن در یک پست تیم.

جوانترین گلزن سابق باشگاه اشتوتگارت ورنر مشبک 25 بار در 29 بازی لیگ برای لایپزیگ در جریان مبارزات انتخاباتی, کمک چهار کمک بیشتری از Lewandowski و تبدیل شدن به تنها بازیکن جدا از لهستان به جلو به ثمر رساند بیش از 20 گل در این بخش تا کنون.

چهارم-چلسی قرار می گیرد و از سه طرف بالای آنها تنها باشگاه به ثمر رساند بیش از 50 گل در لیگ برتر در این فصل اما لمپارد است که به شدت متکی به انگلستان مهاجم Tammy ابراهیم که 15 لیگ اهداف قرار داده و او را هشت جلوتر از آینده بیشترین گلزن در تیم ملی.

همچنین در rt.com ‘رومی فوق العاده بوده است’: چلسی زنان lynchpin تحسین آبراموویچ را برای حمایت از باشگاه و سرپرستان در طول coronavirus بحران

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net