تایسون خشم پدر می گوید پسرش باید قطع دستکش خود را پس از پیاده سازی دئوتای وایلدر را به نفع خود WBC سنگین وزن جهان عنوان در آخر هفته – همچنین اصرار بوکس ستاره به قبول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید دعوت.

شکست خشم دربسته قابل توجه گشت داستان شنبه شب توقف قبلا شکست نخورده وایلدر در هفتمین دور از فیلمهای لاس وگاس مسابقه برگشت به ادعای آمریکایی WBC عنوان.

کولی پادشاه حاکم عالی: تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر را به نفع خود WBC سنگین وزن جهان عنوان در لاس وگاس مسابقه برگشت

آن است که بخش قابل توجهی دوم آمدن این جنگنده با نام مستعار “کولی پادشاه” با توجه به سفر خانواده ریشه, که معروف سقوط به اعماق ناامیدی او پس از شکست از طرف Wladimir Klitschko در سال 2015 به نفع خود IBF, WBA و WBO عناوین – تنها به از دست دادن همه آنها را از حلقه به عنوان او مواجه نوشیدنی, مواد مخدر و مسائل مربوط به سلامت روان.

در حال حاضر که او بازگشت به اوج ورزش خشم یک مرد با گزینه های متعدد در دسترس نیست حداقل یک پتانسیل سوم مبارزه با وایلدر و یا یک عنوان وحدت مبارزه با انگلیسی آنتونی جاشوا به WBA, IBF, WBO و IBO قهرمان.

همچنین در rt.com ‘در حال حاضر شما ببینید چقدر سخت او برخورد?’ باور نکردنی بیرون رینگ فیلم نشان خشم مشت قدرت او به عنوان عرشه وایلدر (تصویری)

هر کدام از این دعوا خواهد به ناچار بزرگ به ارمغان بیاورد ثروت به عنوان توسط اثبات این واقعیت است که خشم در مقابل وایلدر دوم شکست سنگین وزن دروازه رسید ثبت در وگاس, تولید تقریبا 17 میلیون دلار در فروش بلیط.

اما خشم پدر جان می گوید پسرش – که یک پدر-از-پنج – باید بدانید زمانی که به تماس آن واریز شده و در حال حاضر باید تمرکز بر روی همسر و خانواده خود.

“من می خواهم پسرم را به بازنشسته در حال حاضر. او را به اندازه کافی انجام داده. این یک نبرد دشوار برای او” خشم Sr. گفت: ITV خوب صبح بریتانیا نشان می دهد.

“من فکر می کنم آن را در پشت ذهن خود را. او نمی تواند فراموش کنه. او برنده هر عنوان حرفه ای. به اندازه کافی به اندازه کافی است. وجود دارد بیشتر به زندگی در حال حاضر. او با توجه به آن همه خود را.

“او بیشتر به اثبات برسانند. او ثابت کرد او یک قهرمان شایسته از این کشور است. او شده است از 13 سال به عنوان یک طرفدار و او همیشه حریف.

“او 32 سال سن دارد. او یک جوان, خانوادگی,, و من معتقدم که فرزندان خود را شایسته پدر خود را. او را به اندازه کافی انجام داده و این به نظر من” اضافه شده جان که خود bareknuckle باکسر-تبدیل-نرم افزار جنگنده در 1980s.

یکی از چیزهایی است که مربوط به خط قهرمان جهان خشم می تواند اضافه کردن به لیست خود را از دستاوردهای دیدار با یک رئیس جمهور پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت هر دو او و متحیر به کاخ سفید, در ستایش آنها را به عنوان دو”جنگجویان بزرگ” در نظر به مطبوعات در آخر هفته.

جان خشم گفت: پسر خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در ارائه.

“خوب است برای یک خشم است آن را نمی? و من یک فن بزرگ از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنچه یک نقطه بزرگ را به تعظیم در جلسه ای در کاخ سفید” او گفت:.

پدر بوکس بزرگ نیز باز در چه حد پسرش افتاده بود به اعماق افسردگی پس از ضرب و شتم اوکراین جنگنده Klitschko در 2015.

این 6ft 9in خشم وزن ballooned به 27 سنگ (375 پوند) پس از آن که او آشکارا اعتراف کرد او فکر خودکشی با وجود بهره گیری از تمام مظاهر شهرت به عنوان یک سنگین وزن جهان قهرمان.

“این یک زمان تاریک هنگامی که شما یک مرد آشامیدنی خود را به مرگ برای فرار از واقعیت او با خوردن انواع مواد غذایی در سطل-بار او انجام شد آن را در مقابل شما” خشم Sr. گفت.

“هنگامی که پسر خود را متوقف دلسوز [درباره] آنچه شما فکر می کنم از یک پدر و از یک پدر و مادر که زمان نگران باشید.”

خشم قابل توجه برگرد تکمیل شد شنبه شب در لاس وگاس به عنوان او را نابود وایلدر با او به اشتراک گذاشته بود بحث تقسیم-تصمیم قرعه کشی در ماه دسامبر سال 2018 است.

بوکس مروج در حال حاضر خواهد شد به دنبال به پول نقد در خشم است و حتی بیشتر شهرت اما اگر پدرش می شود راه خود را از او ممکن است هرگز رقابت در حلقه دوباره – و به جای آن خود را در کنار مشخصات بالا مقصد خواهد کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی