آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

‘زمان است که او دوست’: Martina Navratilova در سرنا ویلیامز امید برای رکورد تساوی 24 گرند اسلم

سابق تنیس آس Martina Navratilova می گوید سرنا ویلیامز’ تلاش برای رکورد تساوی 24 گرند اسلم عنوان محدودیت و تاکید می کند که “زمان است که دوست او” به عنوان بدن او “است که هنوز هم پیری” حتی زمانی که در حالت استراحت است.

18-زمان گرند اسلم قهرمان گفت: اجرا مکث در فصل تنیس ناشی از Covid-19 همه گیر خواهد تاثیر جدی بر ویلیامز با توجه به این که او را مجبور به نشستن بخش عمده ای از این فصل است.

ادامه مطلب: نواک جوکوویچ و همسر Jelena تست منفی برای Covid-19 دو هفته پس از شکست مفتضحانه تور

زمان است نه دوست او. بله او می شود به بقیه اما بدن او است که هنوز هم پیری, حتی اگر او را در حال استراحت. من فکر می کنم احساسی, این امر می تواند واقعا سخت به ماندن با انگیزه و حفظ روال خود,” Navratilova گفت.

اما من می دانم که او هنوز اخراج کردن و می خواهد که رکورد. او در جریان بوده است و پس از آن برای مدتی در حال حاضر.”

38 ساله آمریکایی در حال حاضر گرفته شده در چهار نهایی بزرگ و باز ما پس از بازگشت از مرخصی زایمان و از جان گذشته است برای مطابقت با مارگارت دادگاه به مدت طولانی رکورد 24 گرند اسلم عناوین.

همچنین در rt.com ‘او را به آینده را به نفع خود’: سرنا ویلیامز’ مربی نشان می دهد آیکون تنیس را ‘عشق’ به بازی ما باز اگر او می تواند تحمل محدودیت

اما تلاش های او برای تکرار دادگاه دستاورد ناموفق بوده اند تا کنون به عنوان او بارها و بارها از دست داد به کمتر تزئین رقبا.

ویلیامز است که انتظار می رود در سال 2020 ما باز خواهد شد که در نیویورک برگزار می شود از 24 مرداد تا 13 سپتامبر با وجود coronavirus نگرانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول