زمان برای یک مسابقه برگشت? گلف آس فیل مایکلسون می گوید: “کار بر روی پتانسیل سر به سر مسابقه برگشت با تایگر وودز

آمریکایی گلف باز فیل مایکلسون هیجان زده گلف طرفداران در سراسر جهان پس از اشاره به امکان دیگری سر به سر مرحله نهایی مسابقات با رقیب دیرین و گلف ال تایگر وودز.

مایکلسون خواسته شده بود در توییتر در مورد احتمال دور از گلف در برابر جنگل زنده بودن جریان در آینده نزدیک و چپ دست پاسخ داد: “کار بر روی آن است.”

مایکلسون پست باعث کشت و پاسخ از جمله یکی از طرفداران که التماس او را به طرفداران خود را.

اما به جای بازی کردن اولیه خود را از نظر مایکلسون دو برابر کردن به جای.

“من نمی کون” پاسخ: 49 ساله.

“من نیمه یک چیز مطمئن است.”

مایکلسون و جنگل رو خاموش در یک 9 میلیون دلار نمایشگاه matchup در سایه نهر باشگاه گلف در لاس وگاس در ماه نوامبر سال 2018 با پنج بار برنده اصلی مایکلسون برنده سر-به-سر matchup پس از چهار حذفی ،

در سال گذشته مایکلسون اعلام کرد علاقه خود را در یک مسابقه برگشت ممکن است با جنگل شاید با علاوه بر این از افراد مشهور شرکای بازی.

صحبت به جنوب چین صبح پست “من واقعا از آن لذت بردم.

“من امیدوارم که ببر و من انجام خواهد داد حوادث بیشتر دوست دارم که در آینده با شرکای چرا که ما نمی باید به اندازه کافی صحبت بین ما و من فکر می کنم که یک شریک با تعامل بیشتر.

“آنها می تواند ورزشکاران دیگر که می تواند یک عنصر خاص بیش از حد.”

همچنین در rt.com “من دوری گرفتگی گلف جهان به دلیل رخ من’ می گوید: رسانه های اجتماعی مورد علاقه پیج Spirinac

PGA Tour, مانند بسیاری دیگر, مسابقات ورزشی, در حال حاضر در حالت انتظار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی قهرمانی نیز هر دو تعویق افتاده است به عنوان یک نتیجه از بحران جاری.

اما اگر مایکلسون را اشاره کرده است هر ماده به آن طرفداران گلف می تواند مجموعه ای برای دیگر تایتانیک سر-به-سر matchup یک بار ورزش جهان می شود و دوباره در حال اجرا.

همچنین در rt.com دو دیو: دولت آمار و ارقام نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گلف هزینه های او را 10th بهترین-پرداخت ‘ورزشکار’ در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im