آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Infinite نقض حریم کودکان و تغذیه آنها را با نازی ها memes, رسانه ها و سازمان های غیر دولتی ناله – فقط در زمان برای توجیه ما ممنوعیت

Infinite شکست خورده است برای محافظت از حریم خصوصی فرزندان و حتی نمی تواند آنها را امن نگه دارید از کف-mouthed نازی ها, ما سازمان های غیر دولتی و رسانه ها اعلام کرده اند فقط در زمان به واشنگتن به دلیل ممنوعیت محبوب چینی ساخته شده برنامه است.

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده و وزارت دادگستری در حال گزارش کاوش اتهامات که Infinite قادر به محافظت از حریم خصوصی فرزندان در همراهی با یک 2019 قرارداد با توجه به نمایندگان از تکنولوژی سیاست گروه که ضد Infinite نارضایتی منظمی همزمان با وزیر خارجه مایک Pompeo این نکات در اوایل این هفته است که واشنگتن به دنبال ممنوعیت wildly محبوب میکرو-vlogging پلت فرم.

همچنین در rt.com ما قطعا به دنبال’ در ممنوعیت Infinite & چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی می گوید: Pompeo

من احساس…است که آنها به دنبال این اظهارات که ما مطرح شده در شکایت ما” دیوید موناهان از کمپین های تجاری رایگان دوران کودکی به رویترز گفت روز سه شنبه با استناد به یک کنفرانس تلفنی با FTC و مقامات وزارت دادگستری. است و شفاعت با FTC به نگاه به آن ادعا می کند که Infinite موفق به حذف فیلم ها و اطلاعات شخصی کاربران زیر 13 سال که در شکل محافظت کلاس در اینترنت ایالات متحده در قانون برای آنها Panopticon مانند ردیابی وارد در برابر بزرگسالان کاربران از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مجاز نیست.

Infinite است در اعتراض به اتهامات اصرار آن “جای[s] کاربران زیر 13 سال در یک محدود تجربه برنامه که به معرفی اضافی ایمنی و حفظ حریم خصوصی حمایت های طراحی شده به طور خاص برای مخاطبان جوان.

اما این درمان خاص نیست یدکی آنها را سرزنش هنگامی که یک “مشمئز کننده ضد سامی آهنگ” که (در میان چیزهای دیگر) flippantly اشاره “دوش” در بدنام اردوگاه کار اجباری آشویتس رفت ویروسی بر روی پلت فرم. متهم به سایت الگوریتم از “حصول اطمینان از این که ویدیو رو بیش از شش میلیون views,” بی بی سی اذعان کرد که این ویدئوها حذف شدند در حدود هشت ساعت – اما نه قبل از جذب مخاطبان بزرگ.

Infinite دارای تعهد خاص به مقابله با این مطالب سریع به دلیل این متخصص در ارائه ویروسی فیلم به کودکان و بزرگسالان جوان زمانی که آنها آسیب پذیر هستند,” مبارزه با یهودستیزی مدیر تحقیقات و اجرای استفان سیلورمن اعلام کرد تماس با پلت فرم “یکی از سریعترین بردار برای انتقال الگوهای رفتاری مسخره هولوکاست است.

حتی بی بی سی اعتراف کرد که تقریبا مشابه نسخه ویروسی شدن کلیپ که در یوتیوب منتشر شده پنج سال پیش racking تا 67,000 views قبل از اینکه yanked – و پس از آن تنها به دلیل بی بی سی آورده بود آن را به پلت فرم ،

همچنین در rt.com چه هدف واقعی از ‘توقف نفرت برای سود’ مبارزه با Facebook? اشاره: آن را تا به چیزی برای انجام با ‘تبعیض’

Facebook هم به تازگی آمده زیر آتش ضد افترا لیگ و دیگر سخنرانی-گروه پلیس به اتهام, اجازه, نفرت, سخنرانی در آن (به شدت طرفدار سانسور) سرور با صدها نفر از تبلیغات به طور موقت کشیدن خریدهای خود را به منظور به خم شدن چند میلیارد دلاری megacorporation به خود خواهد شد. در حالی که Facebook وعده داده شده به کاربران نیاز به ارائه مدرک آنها بیش از 13 در سال 2018 که تعهد شده بود تنها پس از رسانه های اجتماعی کرگدن گرفتار شد دستور شخص ثالث داوران به چشم پوشی از کاربران که به نظر می رسد که در زیر سن.

Facebook شده است متهم slurping تا کودکان داده ها و بهره گیری از عدم درک از پرداخت-به-بازی-پلت فرم بازی شده که موضوع پرونده های حقوقی توسط پدر و مادر از کودکانی که ناخواسته متصلب تا هزاران دلار در هزینه در حالی که بازی بازی های بودجه توسط پدر و مادر خود را’ کارت های اعتباری. پلت فرم بدنام برچسب دومی پدیده “دوستانه تقلب” تنها گام برای توقف آن پس از فوران خشم محبوب. توییتر بیش از حد شده است بارها و بارها گرفتار اشتراک گذاری داده های کاربر را بدون اجازه.

اما بر خلاف Infinite کسانی که سیستم عامل در نظر گرفته شده سالم و بی خطر آمریکا شاخکهای از نظارت دولت و در نتیجه بیشتر از یک پاس از مقامات ایالات متحده. حتی پس از Facebook تجاوز یک FTC رضایت فرمان های کاربر داده و بدون رضایت با وجود امیدوار کننده برای جلوگیری از انجام این کار, آن را تنها متحمل شده 5 میلیارد دلار جریمه تغییر کنده برای یکی از با ارزش ترین شرکت فنی در جهان است.

این “لغو Infinite” تلاش کرده است با الهام از برخی از جای عجیب و غریب می مانند فلوریدا در کنگره نامزد کیلو وات میلر پیشنهاد که کنگره احضاریه نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز “و او را شاد گروه KPOP فعالان” برای “همکاری با یک قدرت خارجی برای تضعیف انتخابات.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول