ببر آزمایش برای Covid-19 همانطور که بیشتر گربه های بزرگ توسعه ‘سرفه های خشک’ در باغ وحش برانکس در نیویورک

باغ وحش برانکس اعلام کرده است که یکی از گربه های بزرگ آزمایش مثبت برای Covid-19 ظاهرا آلوده توسط یک سرپرست. سه دیگر ببر و سه شیرها توسعه سرفه خشک, اما انتظار می رود به بهبود می یابند.

“ما گربه ها آلوده بودند توسط یک فرد دلسوز برای آنها بود که asymptomatically آلوده به ویروس و یا قبل از آن فرد توسعه یافته علائم” انجمن حفاظت از حیات وحش که مدیریت باغ وحش در بیانیه ای گفت:.

ما آزمایش گربه از فراوانی از احتیاط و اطمینان حاصل شود هر دانش ما در مورد به دست آوردن COVID-19 کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus.

همچنین در rt.com فاجعه در حال ساخت است ؟ یکی دیگر از گربه سانان تست مثبت برای coronavirus این بار در هنگ کنگ

USDA ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاهی تایید یکی مثبت Covid-19 آزمون برای نادیا 4-year-old female تاپیر ببر اما معلوم بود اگر اضافی نتایج آزمون بودند و در انتظار برای حیوانات دیگر.

نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی در حال توسعه یک “سرفه های خشک” و تجربه کرده اند “برخی از کاهش اشتها” اما در غیر این صورت “به خوبی انجام می دهند” به طور مداوم تحت مراقبت های دامپزشکی.

در حالی که باغ وحش مقامات انتظار می رود این حیوانات به طور کامل بهبود می یابند آنها اعتراف که آن را “شناخته شده نیست چگونه این بیماری را توسعه دهد در گربه ها” از گونه های مختلف واکنش نشان می دهند متفاوت به عفونت و حادثه ظاهرا مارکس برای اولین بار در جهان رسما تایید Covid-19 مورد برای یک ببر.

همچنین در rt.com این است که حیوان خانگی خود را در معرض خطر از Covid-19? به عنوان 1st سگ به قرارداد coronavirus می میرد ما به بررسی شواهد

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de