‘پرتاب pokeball در آن!’ اینترنت از دست می دهد و آن را بیش از ویروسی فیلم آخرتی موجود دریایی

یک Infinite کاربر وحشت زده و بهت زده رسانه های اجتماعی با فیلم غیر قابل تشخیص از یک موجود دریایی است که به نظر می رسد مانند یک ریخت هشت پا با سر هیولا, دهان, سه شاخکهای و تنفس سوراخ در محل ،

میلیون ها نفر از کاربران را به تماشای ویدیو های ویروسی, ارسال شده در ژانویه 25, بسیاری از گمانه زنی در مورد آنچه مرموز موجودی می تواند باشد. این حدس در بازه زمانی از یک جهش هشت پا یا clearnose اسکیت به فر-تا stingray.

“نمی دانم. اهمیتی نمی دهند. آن را دوست ندارم” یک نفر اظهار داشت: در حالی که یکی دیگر از شوخی: “عجله پرتاب pokeball در آن!”

برخی تن به تن به مراتب بیشتر وجود دارد نظریه مانند مخلوق بودن یک بیگانه یا یک “سنجاب/cat/ماهی مخلوط با برخی از پرواز DNA است.” بسیاری از این نظر به نام هر کس آن را کشیده و از آب به پرتاب چیزی که فقیر به اقیانوس از آن نگاه مانند آن تلاش شد آن را به عنوان شکست مواجه اطراف بی اراده در حوض.

صوتی تزیین شده را بر روی فیلم است که در واقع از یک ویدئو متفاوت و ویژگی های یک مرد جوان و مادر خود را شگفت زده در آنچه آنها را ببینید با exclamations مانند “چه جهنم؟”

The Infinite کاربر که آپلود ویدئو Nataliia Vorobok ادعا می کند که موجود بود و گرفتار در جزیره ادم ساده لوح در نیویورک نوشته شده است چندین, دیگر ویدئوها از عجیب و غریب آبزی اکتشافات.

همچنین در rt.com یکی دیگر از Nessie? سفر ماهیگیری فیلم به نظر می رسد به تصرف خود در کانادا را افسانه ای ’60ft-بلند’ هیولا دریاچه Ogopogo (تصویری)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی