پیدایش P-orridge و & موسس و عضو فرقه تجربی گروههای خفقان Gristle و روانی تلویزیون درگذشت.

نوازنده و هنرمند است که مبارزه با leukaemia برای دو و نیم سال 70.

با خفقان Gristle پیدایش کمک پیشگام این ژانر از موسیقی های صنعتی. در بعد زندگی آنها تبدیل به یک “بدن ارتباطی” ارائه روشی جدید جنسیتی بود که فراتر از مرد و زن.

مرگ تایید شد توسط Genesis را دختران Genesse و Caresse.

در یک بیانیه گفتند پدر خود “او کاهش یافته است/r بدن در اوایل صبح روز شنبه 14 مارس سال 2020”.

“S/او خواهد شد به بقیه با h/er نیم دیگر Jaqueline ‘بانوی جای’ Breyer که در سمت چپ ما در سال 2007 که در آن آنها خواهد شد دوباره متحد است.”

آنها به این نتیجه رسیدند که پست با تشکر از مردم برای خود “عشق و حمایت و احترام به حریم خصوصی ما به عنوان ما عزادار”.

متولد نیل passion ac milan در منچستر, پیدایش P-orridge و & حرفه ای آغاز شد و در هال در سال 1969 با رادیکال هنر لباس COUM انتقال.

در کنار آن شریک Cosey Fanni Tutti گروه برگزار ساینده با نام تجاری صنعتی سنگ اغلب همراه با جنسی-صریح و روشن زندگی می کنند را نشان می دهد.

خود را در سال 1976 نمایشگاه در لندن موسسه هنرهای معاصر با عنوان فاحشگی scandalised دنیای هنر و باعث محافظه کار MP نیکلاس Fairbairn برای محکوم کردن این گروه به عنوان “آفات تمدن”.

مدت کوتاهی پس از آن, پیدایش و Tutti شاخه به صورت ضرباندار Gristle با پیتر “Sleazy” Christopherson انتشار اولین آلبوم خود را دومین گزارش سالانه در سال 1977.

نفت خام سازش ناپذیر و مخرب به عمد آن را آسان گوش دادن – بر اساس اطراف چندین نسخه از آهنگ ها مثل حلزون حرکت کردن طعمه و حشره مرگ که دقیق سادیستی اعمال خشونت و قتل است.

تنها 785 نسخه فشرده شد اما این آلبوم یک کلید نفوذ در صنعتی جنبش بیشتر متضاد پسر عموی پانک.

“در شرایط حال تکان دهنده پانک خیلی اهلی در مقایسه” گفت: Simon Reynolds نویسنده آن را پاره کردن و شروع دوباره: Postpunk 1978-1984.

“آنها نوشتن آهنگ ها در مورد قاتلان سریال و برش خود را روی صحنه.”

گروه بالا برده و ترس در آلبوم دوم خود را, D. O. A اما کشف بیشتر در دسترس سمت در سال 1979 20 Jazz Funk نوابغ ضبط شده بر روی یک دستگاه نوار آنها قرض گرفته شده از Paul McCartney.

دو سال بعد با پیدایش تشکیل گروه دیگری روانی تلویزیون که به بررسی این خواننده علاقه نهفته و بت وارگی و گل جزئی آمار با Godstar ادای احترام به اواخر نورد سنگ گیتاریست برایان جونز.

گروه خروجی بود پرکار – انتشار بیش از 100 آلبوم و ورود به کتاب رکوردهای جهانی گینس پس از صدور 14 زنده سوابق در فضا از 18 ماه.

در اوایل 1990s, پیدایش خانه در برایتون مورد حمله قرار گرفت توسط اسکاتلندیارد را زشت و ناپسند نشریات تیم ملی پس از یک کانال 4 برنامه ادعا نوازنده بود که رهبر یک فرقه شیطانی.

اگر چه هیچ فایل متهم شدند هنرمند رفت و به تبعید در ایالات متحده جایی که آنها ملاقات کرد ژاکلین “بانوی جای” Breyer یک خواهری و به زودی به الهه شعر و موسیقی.

آنها با هم راه اندازی شد “Pandrogeny پروژه” – جراحی تغییر بدن آنها شبیه به یکدیگر به عنوان نزدیک که ممکن است تبدیل شدن به یک “pandrogynous” بودن نام Breyer P-orridge و&.

زن و شوهر نیز به تصویب رسید دانلود نر و ماده ضمایر – s/او/r – توضیح داد که آنها می خواستند برای ایجاد یک جنس سوم.

“این مرد یا زن نیست و یا/و یا فقط کامل” پیدایش گفته مجله مقاله سال گذشته است. “ما فکر کردیم که این مهم به مردم یادآوری کند که ایده و به هنرمندان ما که بهترین راه برای انجام این کار بود بصری.”

در سال 1995 پیدایش نزدیک به بازوی چپ خود را از دست داده در حالی که فرار از یک آتش سوزی در لس آنجلس خانه تولید کننده ریک روبین.

S/او اهدا شد $1.5 متر در خسارت و استفاده از این پول به پشتوانه آزمایش در عکاسی, هنر اختلاط رنگها, مجسمه و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی است.

داشتن شده است در حاشیه هنرمند برای سال پیدایش شروع به پیدا کردن h/er کار با آغوش باز استقبال خوب هنر جهان از جمله تیت بریتانیا به دست آورد که چند قطعه.

پس از درگذشت بانوی Jaye حاد قلبی آریتمی در سال 2007 پیدایش خود را ادامه داد Pandrogeny پروژه و ضبط نهایی آلبوم با روانی TV, Alienist, در سال 2016.

جنسیس جان سالم به در با دو دختر Genesse و Caresse و همسر اول پل P-orridge و & در حال حاضر شناخته شده به عنوان سیاه اودل.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی