سه روزنامه نگار از خبرگزاری روسی اسپوتنیک منتشر شد پس از سوال در آنکارا

سه نفر از کارکنان خروجی اخبار اسپوتنیک در ترکیه منتشر شده است زیر سوال توسط پلیس آنکارا. تماس با روزنامه نگاران شده بود از دست داد و پس از آنها رفت و به مقامات به دلیل آزار و اذیت از سوی ملی گرایان.

روزنامه نگاران’ انتشار گزارش شد توسط یک Sputnik خبرنگار در روز یکشنبه. منتشر روزنامه نگاران مواجه شد با تشویق از یک گروه از هواداران که تا به حال جمع آوری شده در خارج از سالن از عدالت است.

با توجه به گزارش رسمی خود به بازجویی ترکی دادستان پیدا نکردم هر گونه تخلف در این روزنامه نگاران ،

این کارکنان شد, حمله ملی گرایان ترکیه در روز شنبه و رفت و گم شده پس از تبدیل به آنکارا پلیس برای کمک به. آنها تا به حال شده است فرض بازداشت و در عین حال اجرای قانون در ترکیه سرمایه هرگونه آگاهی از محل نگهداری آنها را با توجه به RT و Sputnik editor-in-chief مارگاریتا Simonyan.

اخبار آژانس نیز هدفمند در استانبول; Mahir بزتپ سر از Sputnik ترکیه شعبه بازداشت شد و دفتر آن جستجو شده است.

همچنین در rt.com سازمان امنیت و همکاری محکوم آزار و اذیت روسیه آژانس نگاران در ترکیه در میان گزارش داد بازداشت بیش از ‘فعالیت حرفه ای’

آزار و اذیت از Sputnik روزنامه نگاران را محکوم کرد توسط هفت روزنامه نگار ترک انجمن به عنوان به خوبی به عنوان توسط سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE). هارلم Desir که نماینده سازمان امنیت و همکاری در آزادی رسانه ها خواست آنکارا به “اطمینان از ایمنی خارجی خبرنگاران” و نگرانی گزارش ارتباط بازداشت به Sputnik مقاله. برخی از رسانه های ترکیه گزارش ها حاکی است که این حمله در Sputnik ممکن است مربوط به آن مقاله در ترکیه, استان ختای که مدتها مورد مناقشه با سوریه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im