رفتار خشونت آمیز علیه داروخانه کارگران اتحاد رسید و پس از سخت قرنطینه تحمیل شد در فرانسه به منظور سرکوب Covid-19 کشور داروساز ارتباط رئیس جمهور گفت:.

“وضعیت رو به وخامت گذاشته است. انزوا و تمایل به تشدید ترس و اضطراب و پرخاشگری” Carine Wolf-Thal سر ملی فرانسه مجلسی داروسازان گفت: Le Parisien روزنامه در روز چهارشنبه.

سیستم ما… نشان می دهد که 50 تا 60 درصد افزایش در اقدام تهاجمی [در برابر داروسازان] پس از آغاز انزوای رژیم نسبت به همان ماه در سال گذشته است. این اقدامات شامل توهین و تهدید بلکه حملات فیزیکی و نمیتوانیم.

Wolf-Thal گفت که افزایش رفتار خشونت آمیز نسبت به کارکنان در داروخانه ها است “ظالمانه” با توجه به اینکه اتاق بسیج در سراسر 55,000 از آن حرفه ای برای خدمت به مردم در طول بیماری همه گیر.

همچنین در rt.com فرانسه سوابق بدترین روز Covid-19 کشته و رسمی بهداشت با ابراز تاسف ‘کاملا بی سابقه’ وضعیت

رسانه های فرانسه گزارش داد که در داروخانه ها غرق شده اند با مردم عجله برای خرید ماسک صورت دست عفونی و مواد مخدر مانند پاراستامول استفاده شده است که برای درمان درد و تب است. در برخی موارد داروخانه فرار از انبار با توجه به تاخیر در تولید و تحویل.

در مارس 16, رئیس جمهور امانوئل پاکسازی تحمیل دو هفته در سراسر کشور قرنطینه است که در حال اجرا توسط ماموران پلیس با گشت زنی در خیابان.

به طور کلی 52,128 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در فرانسه در حالی که 3,523 بیماران فوت کرده اند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی