هزاران نفر از قرنطینه ملوانان از ناو یو اس اس تئودور روزولت به صورت موقت مستقر در گوام در هتل

ملوانان از coronavirus آلوده ناو هواپیما به اشغال صدها نفر از اتاق های هتل ها در گوام به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده سرعت بخشند پتو تست از خدمه. پیش از این کاپیتان کشتی نوشت: سرزنش یادداشت در تخلیه.

ناو یو اس اس تئودور روزولت به حال به قطع ماموریت خود را در دریای چین جنوبی و بارانداز در گوام در هفته گذشته به دلیل شیوع رمان coronavirus در هیئت مدیره. کشتی خودش است نامناسب برای مناسب قرنطینه اقدامات در حالی که پایگاه دریایی گوام ظرفیت ندارد به خانه به اندازه کافی خدمه در قرنطینه. بنابراین رهبران نیروی دریایی در حال مذاکره با گوام مدیران هتل ها و آماده سازی برای اشغال اتاق خالی.

در پایان این هفته انتظار می رود که 2,700 از حدود 4,800 تئودور روزولت خدمه خواهد بود در ساحل یا بر روی پایه و یا در هتل ها و روزنامه نگاران گفته شد در طول پنتاگون جلسه توجیهی در روز چهارشنبه. حدود 1000 نفر در حال حاضر تخلیه شده است. گوام اداره بازدید کنندگان می گوید: این جزیره دارای 8,860 اتاق های هتل ها.

همچنین در rt.com هلندی نیروی دریایی زیردریایی بینتیجه میگذارد دریای شمال ماموریت آموزشی با توجه به Covid-19 شیوع در هیئت مدیره

ملوانان خواهد بود ماندن در انزوا و تحت نظامی گارد و نمی خواهد در تعامل با کارکنان هتل با توجه به گوام فرماندار لو لئون گرررو.

“آنها در حال رفتن به رفتن به تغییر منسوجات و آنها در حال رفتن به کار در تماس مستقیم با این افراد,” او گفت:. “درک من این است که ارتش در حال رفتن به راه اندازی یک فرایند به مطمئن شوید که هیچ تماس بگیرید.”

از بعد از ظهر چهارشنبه تقریبا یک چهارم از حامل خدمه بوده است و غربالگری این ویروس با توجه به اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly. از 1,273 نفر تست شده, 93 نتایج برگشتم مثبت با تأیید احتمال زیاد. هفت شناسایی حامل هیچ علائم این بیماری است.

همچنین در rt.com چوب به “زنجیره ای از فرمان’! پنتاگون رد هواپیمای حامل کاپیتان درخواست برای نجات خدمه به عنوان 100+ ملوانان قرارداد Covid-19

Modly گفت: کاپیتان برت Crozier به فرماندهی افسران هواپیمابر بعید است به مواخذه برای سرزنش یادداشت در مورد وضعیت در کشتی خود را که به بیرون درز شد به رسانه ها در اوایل این هفته.

“من نمی دانم که به بیرون درز نامه ای به رسانه ها است که می تواند چیزی را که نقض اصول نظم اگر او مسئول است که, اما من نمی دانم که” Modly گفت. “این واقعیت که او نوشت: نامه ای از خود را به زنجیره ای از فرمان به بیان نگرانی های خود را کاملا در نتیجه هر نوع مقابله به مثل.”

این یادداشت توضیح رئیس عملیات نیروی دریایی دریاسالار مایکل Gilday فرستاده شد به امید بالا بردن سرعت تخلیه به سرعت بالاتر از زنجیره ای از فرمان پیش بینی کرده بود. در این یادداشت Crozier گفت: ملوانان “لازم نیست به مرگ” در زمان صلح و عدم سرعت عمل خواهد هزینه فرماندهی ایمان crewmembers.

Modly تاکید کرد که کامل تخلیه آلوده کشتی بود روی میز. “این کشتی سلاح در آن است و مهمات آن را به گران قیمت هواپیما و آن را به یک نیروگاه هسته ای. از آن نیاز به تعداد معینی از مردم در آن کشتی برای حفظ ایمنی و امنیت کشتی.”

همچنین در rt.com اجرای تپه! پنتاگون می فرستد تیم به کوه پناهگاه به عنوان همه گیر آماده رفتن به نوسان کامل

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de