Dorothea Wierer ایتالیایی است ‘تیراندازی اسکی باز” که موفق به پایان دادن به تسلط آلمانی و نروژی ورزشکاران در زنان بیاتلون در روز یکشنبه برنده 10k پیگیری در مسابقات قهرمانی جهان به کیسه دومین عنوان قهرمانی جهان.

من نمی توانستم باور من برنده این مسابقه تا خیلی پایان,” تازه تاج گذاری قهرمان گفت: پس از مسابقه در Antholz ایتالیا.

ادامه مطلب: شکستن 12 سال نفرین: الکساندر Loginov برنده اولین طلای روسیه در سال 2020 IBU قهرمانی جهان

من خوشحال به مسابقه امروز چون من تا به حال احساس بهتر از در با حداکثر سرعت دویدن. من واقعا اعتماد به نفس در تیراندازی. من فقط در تلاش بود برای لذت بردن از آن” اضافه شده Wierer که خوشحال تماشاگران با آوردن ایتالیا اول آن طلا است.

این دومین مدال برای Wierer که قبلا برنده نقره ای همراه با هم تیمی در مخلوط رله که باز برنامه 2020 قهرمانی جهان.

29 ساله بود که به مراتب پشت top 40 biathletes چند سال پیش به ضرب گلوله به شهرت در سال 2016 زمانی که او به پایان رسید دوم در زنان شخصیکه در استعمال کلمات صحیح در مسابقات قهرمانی جهان در آلمان برداشت تا او اول هر فردی جایزه.

از آن پس او ایجاد کرده است خودش را به عنوان یکی از رهبران به طور مداوم مصرف تریبون نقاط در جام جهانی مراحل و دیگر رویدادهای بین المللی اجرا شده توسط بین المللی بیاتلون اتحادیه (IBU).

سال گذشته او ادعا کرد که او دوشیزه جهان عنوان در زنان شروع به جرم بسیار مخربی به ظاهر ایثار موقعیت نروژی و آلمانی به همتایان بود که تحت سلطه زنان بیاتلون برای سال.

با فقط دو سال قبل از سال 2022 بازی های المپیک در چین Wierer می تواند وارد بازی های زمستانی به عنوان یکی از مورد علاقه های شما با مناظر خود را بر روی اضافه کردن عنوان آرزو برای او دو برنز المپیک در حال حاضر برنده در مسابقه رله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی