جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

کسانی که در خانه های شیشه ای… انصراف از فرهنگ implodes به عنوان Jemele تپه & گروه نرم افزاری سپاهان تجارت ورزش jibes

پخش Jemele هیل پیدا کرده است و خودش را در آب داغ پس از یک صدای جیر جیر مطرح است که در آن او با استفاده از کلمه “نما.” او می تواند لغو برانگیخته شد توسط گروه نرم افزاری سپاهان ورزشی میزبان که او تا به حال حمله به اتهام نژاد پرستی.

در حال حاضر حذف 2009, صدای جیر جیر, تپه اشاره به کسی به عنوان “مانی نما.” پست کشف شده توسط گروه نرم افزاری سپاهان ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal پس از هیل به اشتراک گذاشته یک از گمانه زنی در فوتبالیست khezri امکان “مسلمان تروریست” ایدئولوژی.

تپه بود سریع به عذر خواهی برای دهه-پست گفت که صدای جیر جیر “بود کاملا نادان و گنگ و توهین آمیز است.”

“من نگه داشته جیر چون من استقبال این فرصت را به عذرخواهی و برای نشان دادن رشد” او نوشته شده – درست قبل از حذف گفت: صدای جیر جیر.

در آشکار پیشنهاد به نوبه انصراف از فرهنگ را به نفع خود Barstool طرفداران به سرعت تحت فشار قرار دادند توییتر هشتگ #CancelJemeleHill را امتحان کنید و در قرعه کشی خشم از عدالت اجتماعی رزمندگان در نام تجاری خود را یک transphobe.

لغو فرهنگ دشمنی بود تحت فشار قرار دادند تا درجه یک در این مرحله هر چند که برخی از کاربران به دنبال بگویید بزرگتر ‘جامعه’ که برچسب بود که به ترویج عمدتا توسط “مردان هستند که زحمت” توسط هیل و کسانی که با استفاده از این هشتگ به زودی مسخره آنلاین.

Khazaal در ضمن در پاسخ به اضطراب عمومی در یک فیلم کوتاه گفت که “هیچ سرگرم کننده-باشگاه انصراف از فرهنگ” آینده پس از یک نمایش کمدی و ترکیب از طریق همه چیز را تا به حال گفته ام و انجام می شود در تلاش برای پیدا کردن چیزی است که در حال حاضر می تواند به عنوان توهین آمیز “است که بهترین استفاده از زمان است.”

تپه حادثه فقط آخرین در یک خط طولانی از آنلاین furores Barstool ورزشی درگیر شده تا جایی که تاپیک جداگانه مدخل ویکیپدیا مثال رئیس آنهایی که تا به امروز در ورزش وبلاگ صفحه. از مسائل مربوط به کپی رایت به من بیش از حد’ اتهامات علیه او در 2019, Khazaal شده است در توییتر کشتیهای با پرچم کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز بیش اتحادیه حقوق.

همچنین در rt.com ‘بحث من!’ Ocasio-کورتز wades به Barstool ورزشی دشمنی با اتحادیه های کارگری

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول