در این زمان ما خوردن را فشار دهید! جدید نشان می دهد ارائه رسانه نقد آغاز بکار در RT America

در فوریه 21, RT America برای اولین بار ‘خوردن مطبوعات’ بدون نگه می دارد-منع رسانه ها نقد حمام خون توسط veteran رادیو گوینده و مفسر سیاسی استیو Malzberg.

“من شده است با اشاره به گرایش رسانه به مخاطبان برای سال!” Malzberg گفت: در روز جمعه. “برخی از آن آشکار برخی کمتر آشکار است و برخی از است که در واقع نشان داد با آنچه رسانه ها است که به شما گفتن نیست و در همه! من لذت بردن بله جناس در نظر گرفته شده و این فرصت به من داده شده توسط RT به درخشش نور در این موضوع مهم به طور منظم با خود را نشان می دهد.”

گرسنه ماندن! چرا که “خوردن مطبوعات’ خواهد شد که چیزهای زیادی برای ارائه در هر هفته.

در اولین قسمت Malzberg میزبان سابق ریگان دولت رسمی و نویسنده جفری خداوند که بسیاری بر این باورند اخراج شد از سی ان ان به صورت محافظه کار خود باورها. او همچنین حفاری به پوشش رسانه ها از صدور حکم از راجر سنگ و به همین دلیل بحث سرمایه گذار و نیکوکار جورج سوروس گزارش می خواهد مارک زوکربرگ را تا کمر از رسانه های اجتماعی غول Facebook.

‘خوردن مطبوعات” ارائه یک پلت فرم برای Malzberg به واکنش نشان می دهند به طور مستقیم به اصلی ترین فاحش نمونه هایی از روزنامه نگاری تعصب و قصور در هر هفته. او همچنین در مصاحبه طیف وسیعی از کارشناس مهمان در مورد مشکلات در رسانه ها از سانسور به تمرکز مالکیت به آنچه که او به عنوان برنامههای “جعلی اخبار از حذف” جایی که روزنامه نگاران بیش از حد-اغلب به راحتی ترک حیاتی جزئیات از گزارش خود به منظور محافظت از شهرت برخی از مردم و ناعادلانه بدگویی دیگران است.

Malzberg شده است گوش خراش منتقد از آنچه که او را درک به عنوان گسترده شرارت مردان سفید و دیگران در نظر گرفته شده “بازی منصفانه” با استقرار رسانه ها و متحدان آن در فرهنگ ، ‘خوردن مطبوعات” اختصاص داده شده به نگه داشتن جریان اصلی رسانه ها پاسخگو در زمانی که چنین نظارت است direly مورد نیاز است.

در طول سال Malzberg است graced Fox News Channel, CNN, MSNBC و RT America با punditry و امضای صریح ، Malzberg به طور منظم به نظر می رسد در RT امریکا ‘اخبار.نمایش.هیوز’ نشان می دهد به اظهار نظر و ارائه مدارک از آنچه او در نظر گرفته می شود غیر قابل انکار رسانه های جریان اصلی تعصب. او همچنین به اشتراک گذاشته شده خود را از نقطه نظر در ‘تماشای شاهین’ و ‘سوال’ RT آمریکا روز خبر.

Malzberg قبلا میزبانی را نشان می دهد در WABC رادیو برای بیش از 20 سال بود و بعد از آن همزمان با واژ شبکه رادیویی. او همچنین صرف پنج سال میزبانی ‘استیو Malzberg نشان می دهد” نیوز مکس در تلویزیون. با خوردن مطبوعات’ او را در چند دهه خود را از تجربه و honed دیدگاه به افشای این است که تعصبات اشباع اخبار اصلی آن پوشش از مهم ترین مسائل روز است.

‘خوردن مطبوعات’ خواهد شد قسمت جدید زنده هر جمعه در 6:30بعد از ظهر و همکاران. قسمت دوباره هوایی در 9 ساعت و 11:30بعد از ظهر و همچنین به عنوان زیر یکشنبه در 10:30am می باشد.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de