این طول می کشد کیک’: Nick Kyrgios می رود در بر نواک جوکوویچ پس از Covid-19 تشخيص و تور, مهمانی,

استرالیا تنیس badboy Nick Kyrgios است ناودان نواک جوکوویچ پس از جهان شماره یک بازیکن نشان داد که او دارای قرارداد coronavirus زیر صربی ستاره بحث برانگیز آدریا تور.

جوکوویچ اعلام کرد که تشخیص او و همسرش Jelena در روز سه شنبه با انتشار بیانیه ای به رسانه های اجتماعی گفت که او “بسیار متاسفم برای هر فرد مورد عفونت” است که ممکن است منجر به از بحث مسابقات است.

همچنین در rt.com جهان شماره یک نواک جوکوویچ تست مثبت برای coronavirus به عنوان ستاره ناودان می شود برای بازی و مهمانی در بحث تور

صرب در حال حاضر می شود, چهارمین حرفه ای به قرارداد این ویروس در پی این سفر صورت گرفت که در بلگراد و Zadar می آید و پس از آزمون مشابه نتایج حاصل از گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki.

تور باعث شده بود یک تورنت از نقد حاضر به عنوان سازمان تحت فشار قرار دادند به جلو با برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات در استادیوم پر از طرفداران در حالی که جوکوویچ نیز ناودان برای فیلم است که به نظر می رسد آنلاین که در آن او دیده می شد در یک کلوپ شبانه در کنار دیگر بازیکنان.

این تست مثبت می آید پس از Kyrgios بود علنا انتقاد جوکوویچ برای میزبانی این مسابقات و آوازی استرالیا بود در میان حرفه ای ها واکنش نشان می دهند به روز سه شنبه خبر داد.

دیگران اشاره کرد حاضر آن است که یک نگاه عجیب و غریب برای Kyrgios یکی از رنگارنگ ترین, شخصیت, شد, صدای, دلیل در میان مداوم coronavirus بهداشت جهانی بحران.

جوکوویچ که می گوید که او بدون علامت انجام خواهد شد 14 روز پس از جداسازی به عنوان یک نتیجه از تشخیص. او قبلا خود را اعلام کرد تردید در بودن موظف به دریافت coronavirus واکسن برای شرکت در تنیس مدار. هیچ واکسنی برای این ویروس تا به حال کشف شده است.

من هیچ کارشناس, اما من نمی خواهم به یک گزینه را انتخاب کنید چه چیزی برای بدن مناو گفت:” در ماه آوریل است. “من نگه داشتن یک ذهن باز و من همچنان به تحقیق در این موضوع به این دلیل مهم است و آن را تحت تاثیر قرار همه ما.”

همچنین در rt.com “ما نیاز به غلبه بر این چالش ها’: Nick Kyrgios بازدید در خودخواه’ ATP عنوان طرح به مرحله باز ما حرکت رو به جلو

Kyrgios در ضمن اعلام کرده مخالفت خود را به ما باز اقدام به عنوان برنامه ریزی شده با ایالات متحده باقی مانده در میان بزرگترین باغ برای coronavirus و همچنین از ادامه تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

ATP در تلاش است تا ما باز برو جلو” او در توییتر نوشت.

خودخواه با همه چیز در رفتن در حال حاضر. بدیهی است که COVID بلکه با شورش همراه ما نیاز به غلبه بر این چالش ها قبل از تنیس بازده در نظر من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de