‘این sh*t خنده دار است’: UFC, رئیس دانا, سفید توییتهایی کردن خنده دار ‘Conor McGregor گاو خشمگین’ تصویری

دانا سفید به وضوح غلغلک توسط ویروسی فیلم های UFC megastar Conor McGregor به عنوان یک ‘گاو وحشی’ اشتراک کمدی کلیپ های خود را با میلیون ها نفر از پیروان با این پیام: “IDK که این ساخته شده اما این sh*t خنده دار است!”

رئیس UFC او ممکن است اما سفید نیست خوش به حال لب به لب از یک شوخی در حال حاضر و پس از آن.

او ثابت کرد که در روز شنبه زمانی که او در توییتی خنده دار تصویری در ‘بدنام’ McGregor, که برجسته آتشین Dubliner در ابتدا به عنوان یک تمساح شوم آب قبل از او ظهور به عنوان یک گاو خشمگین در خیابان ها در حال اجرا پس از تماشاگران و حول آنها بر دیوار با مشت – در نهایت قبل از فرود یک راست قلاب در 50 سال پیر دانا خودش است.

این تصویری است که در واقع انجام شده است دور آنلاین برای برخی از زمان است که با حمایت برخی از اشوبگرانه UFC تفسیر برخی از McGregor معروف ترین و بحث انگیز لحظات.

همچنین ویژگی های کمی فربه schoolkid گریه در ترور به عنوان بدنام میآید تا در پنجره ماشین و فریاد او را با خود معروف قبل از مبارزه با جنگ گریه.

تمام گفته شده است جالب آخر هفته تا کنون برای مک گرگور که در روز قبل از آن, توییتی از رتبه بندی برای بزرگترین جنگنده MMA از همه زمان – اما نمی قرار داده و خود را به عنوان شماره یک – هنوز رتبهدهی نشده است به هر حال.

همچنین در rt.com Conor McGregor خود را نشان می دهد بز MMA لیست… و جای تعجب است که او را به بالای شمع

مک گرگور است که بدون شک در دانا سفید کتاب های خوب پس از او به رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته به خود بگویید میلیون ها نفر از طرفداران چگونه تحت تاثیر قرار او توسط UFC محوری برای قرار دادن در سه نشان می دهد در یک هفته در جکسنویل این ماه با وجود جهانی مستند با توجه به کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net