توییتر در حال آزمایش با ویژگی های است که ظاهرا کمک به شناسایی توییتهایی حاوی نهفته در جامعه کمک کند اما رسانه های اجتماعی غول سابقه از تعصب و سوال برانگیز ممنوعیت استانداردهاي کاربران نگران است.

توییتهایی که “دروغ” یا “اطلاعات غلط” مشخص خواهد شد برای کاربران با یک روشن رنگ هشدار دهنده است که تقریبا به همان اندازه به عنوان متخلف پست با توجه به یک گزارش از NBC News. این تغییرات ظاهرا بخشی از یک سیاست وصله پینه کردن در توییتر, برنامه ریزی برای رفتن به اثر ماه آینده.

که این “جامعه” قضات داوران و جلادان? “واقعیت-چکرز و روزنامه نگاران” که در حال تایید در توییتر خواهد بود که قادر به تصمیم می گیرید که توییتهایی ترویج “گمراه کننده” اطلاعات هر چند توییتر سخنگو گفت: NBC که سایت خواهد بود تست “بسیاری از راه های مختلف” برای مبارزه با “اطلاعات غلط.”

یک “جامعه یادداشت” بخش نیز به کاربران می دهد توانایی برای کسب امتیاز بر اساس یک “خوب همسایه” است که ظاهرا در توییتر تعبیری برای کسی که پرچم دیگر مردم توييتها. امتیاز و جامعه مدالها می تواند پاداش به کسانی که در عمل در “حسن نیت” در هنگام هدف قرار دادن متخلف توییتهایی.

نقطه سیستم است که به منظور جلوگیری از “بد بازیگران” از سوء استفاده از آن است. با توجه به چقدر سیاسی مبارزه وجود دارد در توییتر شانس است که این ابزار خواهد بود مورد آزار قرار گرفته نزدیک به 100 درصد است.

تصاویری از تست سایت نمایش توییت از هر دو حزب محافظه کار و لیبرال و سیاستمداران بودن پرچم و همچنین توییتهایی انکار تغییر آب و هوا.

داشتن متهم شده است از تعصب سیاسی و shadowbanning کاربران بیشتر جناح راست اعتقادات در گذشته بسیاری ندارد ایمان در توییتر مسئولانه شناسایی “گمراه کننده” اطلاعات است.

“نمی توانید صبر کنید تا ببینید چقدر از یک فاجعه این است که رفتن به” گزارشگر ست مندل توییتی در پاسخ به تغییرات آینده.

“این باید به خوبی” اضافه شده مفسر و پادکستر استفان میلر.

توییتر در حال حاضر قرار دادن یک سیاست جدید در محل در ماه گذشته ممنوعیت توییتهایی که “دستکاری رسانه ها.” که می تواند به معنای هر چیزی از عمیق تقلبی به الگوهای رفتاری مانند که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادن مدال به ارتش سگ, کانن, یک, بدیهی است, طنز و چرخش جیر بود که به سرعت “واقعیت-بررسی” توسط خبرنگاران به هر حال.

با چنین رویه آن را تعجب آور نیست که بسیاری از کاربران توییتر از ترس این ابزار جدید می تواند مورد آزار قرار گرفته به پرچم مشروع طنز.

Facebook مواجه شده است و انتقادهای مشابهی را برای تلاش در سانسور از آنچه آنها گمان به محتوای مضر. مارک زوکربرگ مدیر عامل و حتی به تازگی راه اندازی نظارت هیئت مدیره به طور کامل تامین شده توسط Facebook البته طوری که مردم می توانند اقدام به درخواست رسانه های اجتماعی غول تصمیم گیری در ممنوع محتوا.

همچنین در rt.com Facebook را نظارت هیئت مدیره خواهد بود زوکربرگ را پتسی بازرسان به او پوشش او به عنوان هدف برای کنترل تمام اطلاعات جهانی

توییتر نیز سابقه تلاش برای مجازات “wrongthink.” نویسنده Yasha Levine تا به حال حساب خود را قفل شده است و پس از اعتراض به ایالات متحده فشار خود را برای جنگ با روسیه است. بازیگر جیمز وودز تنها به تازگی به پلت فرم پس از ماه-غیبت طولانی پس از توییتر خود را قفل شده حساب و او خواستار حذف تهاجمی صدای جیر جیر.

“اگر شما سعی می کنید برای کشتن پادشاه شما بهتر نیست از دست ندهید” سیاسی صریح جنگل توییتی به نقل از یک خط از معروف تلویزیون نشان می دهد ” سیم ” است که نبرده رالف والدو امرسون. توییتر و تلقی آن به نوعی از تهدید یا تحریک خشونت.

با ضعیف قوانین و به ظاهر غیر ممکن به سیاست های کنترل در خط لوله از آن خواهد شد جای تعجب نیست برای دیدن و حتی بیشتر تلاش در فکر کنترل قرار دادن گوه بین رسانه های اجتماعی غول پیکر و در حال حاضر نا امید کاربران است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی