‘این آجیل است!’ Russiagaters با دیدن رنگ قرمز بیش از پوتین planeload از تاج کمک های اولیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن صف به دنبال هدیه-اسب در دهان

Russophobic صاحب نظران و قرمز-طعمه آبی-چک در حال نفس نفس زدن در وحشت و شناور عجیب و غریب, حالات که مسکو آماده به ارسال یک planeload از مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی به آمریکا در میان آن بدتر coronavirus بیماری همه گیر.

خبری که یک هواپیمای باری لادن با لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی را به زودی ترک برای ما یک هدیه از کرملین به آن coronavirus زده رقیب است که مظنونین در حال اجرا در اطراف در محافل screeching در مورد انگیزه های نهان.

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز دوشنبه که “روسیه فرستاده ما بسیار بسیار بزرگ planeload از همه چیز و تجهیزات پزشکی که خوب بود” در زمان بسیاری را غافلگیر سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov تایید حمل و نقل روز سه شنبه توضیح داد که ولادیمیر پوتین خواسته بود مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما نیاز به کمک و او پذیرفته بود. Peskov افزود که او امیدوار است که ما قادر خواهد بود به نفع بازگشت اگر لازم شد.

همچنین در rt.com روسی Covid-19 کمک هواپیما به آمریکا: پوتین خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او نیاز به کمک و او پذیرفته سخنگوی کرملین می گوید:

در ذهن reds-تحت-تخت جمعیت این غیر قابل قبول “ترفند تبلیغاتی است.” چگونه جرات تهمت اجازه می دهد روسیه به عرضه آمریکایی با نجات بخش تجهیزات پزشکی?!

دیگران سوال که آیا کمک های واقعا وجود داشته و در وهله اول اصرار دارد که روسیه نیست در واقع باید لوازم آن را ارسال.

وال استریت ژورنال متهم روسیه “Viruspolitik,” تغییر تیتر زودتر داستان در مورد “سیاسی تغییر” ناشی از مسکو تحویل کمک پزشکی به آمار ایتالیا.

هیچ سناریو بیش از حد عجیب و غریب برای Russiagaters. انتخاب مشارکت کننده اولگا Lautman اشاره کرد که پوتین ممکن است تضعیف را در چیزی تند و زننده در میان ماسک صورت و تست کیت که او همه مطمئن بودند معیوب.

در حالی که او نمی گویند که دقیقا چه چیزی از این شگفتی ناخوشایند ممکن است او با اشاره آینه که آن را (و یا آنها – غیر منتظره مسافر می تواند یک فرد او ضمنی البته کسی که حساسیت به مسافرت هوایی تجاری و دوست دارد به پرواز در حمل و نقل دارای) “به احتمال زیاد باید با انتخابات است.”

پاسخ به مشخصات بالا Russiagaters’ توییتهایی شد و حتی بیشتر unhinged از متهم پوتین یک “coverup” به هشدارهای که تجهیزات خواهد آمد از قبل مبتلا به کوروناویروس.

این نیست که ما نمی کند به شدت نیاز به تجهیزات پزشکی از دوره — آنها فقط نمی خواهم روسی cooties. وزارت امور ایمیل فرستاده شده به دیپلمات در اروپا هفته گذشته به دست آمده و توسط سیاست خارجی تایید کرد که مقامات ایالات متحده از آنها خواسته شده بود به منبع تامین از هر کشور دیگری از روسیه است. با بیش از 181,000 تایید موارد coronavirus که از روز شنبه یکی ممکن است فکر می کنم که beggars can’t be choosers.

از ما نیست تنها کشوری است که دریافت کمک از غیر منتظره چهارم. پس از بیشتر شدن شانه های سرد از همسایگان خود و اتحادیه اروپا coronavirus زده ایتالیا رسیده به روسیه که موظف با ارسال تیم پزشکی و تجهیزات از جمله 600 direly-هواکش مورد نیاز برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است. فکر مسکو وام کمک به دست در قلب اروپا بیش از حد بود برای برخی از به یاد حال و معمول کادر از شورای آتلانتیک-مجاور ناتو-botherers متمرکز در گردش یک ناشناس-منابع داستان در مورد بسیاری از کمک های بودن “بی فایده” و خواستار مسکو “Bad Samaritans.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im