“این همان چیزی است که یک رهبر به نظر می رسد مانند: NBA ستاره بن سیمونز انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ‘بزدل’ پس از ‘پیام های نفرت’

یکی از برجسته ترین ستاره NBA به صحبت کردن در برابر رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب شعارهای خود به عنوان “بزدلانه” پس از commander-in-chief آخرین حضور عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در خارج از کاخ سفید و سخنرانی که در آن او را تهدید به طلب کردن عضلات نظامی ایالات متحده به “تسلط” خیابان ها و سرکوب تظاهرات که جاروب ملت پس از مرگ جورج فلوید در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس.

در حالی که تهمت بود به سخنرانی خود گلوله های لاستیکی و استفاده teargas معترضان به منظور روشن شدن مسیر برای او به راه خود را به سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس op به عنوان او برگزار شد تا یک کتاب مقدس در مقابل سوار کردن ساختمان.

همچنین در rt.com “من p*ssed کردن!’ UFC میان قهرمان اسرائیل Adesanya ارائه سخنرانی پرشوری در سیاه و سفید زندگی می کند تجمع ماده (تصویری)

Philadelphia 76ers ستاره سیمونز بود تاسف در آنچه او را دیدم و شنیده ام و در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری خود را با 943,000 پیروان.

“این همان چیزی است که یک رهبر به نظر می رسد مانند” او هنوز توییتی.

“اقدامات خود را سرد و کلمات بزدلانه. اجازه نمی دهد این پیام های نفرت و تقسیم جلب توجه خود را از هدف واقعی از وحدت و برابری است که از طریق عشق و محبت است. من عاشق میشم ایمن ماندن.”

سیمونز پس از آن به دنبال یک دوم پیام گفت: “اجازه دهید من روشن شود. من همیشه مبارزه برای برابری و وحدت است. اگر شما خود را یک فن از من اما موافق نیست با برابری و وحدت برای همه, پس از آن من نمی خواهید و یا نیاز شما در گوشه ای.”

این اولین بار نیست سیمونز اعلام کرده است ترس خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی و طغیان.

در سال 2017 سیمونز برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن “ادم سفیه و احمق” پس از رئیس جمهور با اشاره به بازیکنان NFL که kneeled در طول سرود ملی به عنوان اعتراض به خشونت پلیس به عنوان “فرزندان b*tches.”

در حال حاضر سیمونز کرده است که دوباره به عنوان او ساخته شده است روشن موضع خود را از رئیس جمهور از سخنان و اعمال میان امریکا را در سراسر کشور تظاهرات.

همچنین در rt.com ‘احترام و عشق به یکدیگر’: هاکی سوپراستار الکس Ovechkin خواستار آرامش و وحدت به عنوان خشونت پلیس تظاهرات خشم در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de