‘این کم است حتی برای شما”: هیلاری کلینتون با استفاده از ضبط coronavirus مرگ و میر به هم زدن تهمت های مجازی مشت خودش

به عنوان ما ثبت شده بیشتر موارد Covid-19 بیش از هر کشور دیگری در جهان, هیلاری کلینتون با استفاده از فرصت به کرک, جوک در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد شده از انگلیسی آنلاین برای او انجامد.

همانطور که از جمعه در ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 94,000 موارد از Covid-19 coronavirus عبور از چین و ایتالیا است. بیش از 1400 آمریکایی درگذشت, بیمارستان های در حال نزدیک شدن به ظرفیت و یک رکورد 3.3 میلیون کارگر را برای ثبت بیکاری است.

به عنوان ما گذشت این گریم نقطه عطف وزیر سابق امور خارجه و ریاست جمهوری 2016 نامزد هیلاری کلینتون در زمان این فرصت را به ارسال آمریکایی ها یک پیام از امید و یا همبستگی اما به مسخره جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او وعده” امریکا و اولین,'” کلینتون کنایه آمیز در توییتر با اشاره به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شعار مبارزه.

کلینتون بود بلافاصله پس برای او lowbrow شات. “اولین بار شما خندید به عنوان یک آمریکایی درگذشت” محافظه کار دانشمند جک Posobiec پاسخ داد: با اشاره به زمان کلینتون – و سپس وزیر امور خارجه, دست هایش را در کنگره شهادت به عنوان خواهان کبابی او در اقدامات او در حالی که سفارت آمریکا در بنغازی لیبی مورد حمله قرار گرفت توسط جهادگران. چهار آمریکایی کشته در حمله.

“این است که برخی از کم bullsh*t…حتی برای شما” کمدین و نویسنده تیم جوان است. نفرت جریان در توییتر با سرعت بیشتر محافظه کار گروهی از مفسران پاره کلینتون جدا برای “وحشتناک” “نفرت” و “بی رحمانه” تطبیق.

کلینتون نه تنها مفسر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از آثار متوجه این Covid-19 بیماری همه گیر. با این حال گمانه زنی در مورد چه چیزهایی ممکن است تحت های مختلف دولت تا حد زیادی حدس و گمان. که متوقف نمی, واشنگتن پست از انتشار یک op-ed در اوایل این هفته ادعا “این رخ نمی داد اگر هیلاری برنده شده بود.”

نیویورک امور خارجه – کلینتون به تصویب رسید صفحه اصلی – است که سخت ترین ضربه در امریکا توسط Covid-19 شیوع. هنوز برای ریاست جمهوری نیز-زد و برای برخی از خانواده در رسانه ها یک بحران ملی است که به ظاهر هنوز هم فرصت را ارزان عکس در مغلوب ساختن پیشی جستن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de