‘این است که به نام نژاد پرستی’: آلمانی باشگاه فوتبال RB لایپزیگ ناودان پس از لگد زدن, ژاپنی, طرفداران بیش از coronavirus نگرانی

آلمانی باشگاه فوتبال RB لایپزیگ متهم شده اند از نژاد پرستی پس از بیرون آوردن 20, ژاپنی, طرفداران فوتبال از ورزشگاه به دلیل ترس بیش مرگبار کرونا ويروسی است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

این رویداد روز یکشنبه در لایپزیگ بوندسلیگا برخورد در برابر بایر لورکوزن که امنیت کارکنان در ردبول آرنا پرسید: 20 ژاپنی, حامیان به ترک ورزشگاه فقط 10 دقیقه پس از لگد کردن.

ادامه مطلب: ‘او را جشن مانند او به ثمر رساند!’ اخراج مارسلو وحشی می رود پس از مقابله با مسی به عنوان واقعی کردن بارسلونا در ال کلاسیکو (ویدئو)

در بیانیه منتشر شده در جمعه, باشگاه بوندسلیگا اعتراف کرد که گروه ژاپنی شده بود “به اشتباه” از بازی حذف این ادعا که ماموران امنیتی بودند اقدام مطابق با دستورالعمل از رابرت کخ-موسسه – آلمان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مطابق با توصیه هایی از رابرت-کخ-موسسه (اصول کلی ارزیابی ریسک و توصیه هایی برای عمل در حوادث در مقیاس بزرگ) زمین را به نیروهای امنیتی دستور داده شده بود به شدت در چک مورد پذیرش برخی از گروه ها با توجه به خطر بالقوه” بیانیه بخوانید.

متاسفانه در این مثال در میان قطعیت بزرگ در اطراف این موضوع که ما در حال حاضر نیز تحت تاثیر یک اشتباه ساخته شده بود در بخشی از ما با توجه به ژاپنی ما مهمان. در نور از این اشتباه ما می خواهم به گسترش ما عذر خواهی.”

به گرو در اوردن خود را برای بحث برانگیز حادثه RB لایپزیگ دعوت طرفداران ژاپنی برای حضور در این باشگاه بعد بازی اصلی.

ما در حال حاضر در تلاش برای دریافت در تماس با طرفداران در سوال به دعوت آنها را به بعدی ما در خانه بازی را امتحان کنید و مطمئن برای جبران این حادثه.”

همچنین در rt.com قرنطینه! سری غول یوونتوس تحت مستند با توجه به coronavirus نگرانی

اما عذرخواهی نمی نشینند و با برخی در رسانه های اجتماعی که متهم این باشگاه از “نژاد پرستی” با هدف قرار دادن ژاپنی.

این است که به نام “نژادپرستی”. به عنوان یک سابق لایپزیگ مقیم و هنوز هم از طرفداران بزرگ از RB لایپزیگ من عمیقا نا امید چنین ذهنیت” یک کاربر توییتر نوشت.

“هر کسی که می خواند از توصیه های رابرت کخ موسسه که دهها باید اجرا می شود و سرویس های امنیتی باید با توجه به دستورالعمل بر این اساس دارای ساختاری نژاد پرستی مشکل است که می رود به مراتب فراتر از این فرد حادثه” خواندن دیگر داغدار پست در آلمانی.

RB لایپزیگ بعدی صفحه اصلی بازی این است که برنامه را به جای روز سه شنبه در مقابل طرف انگلیسی تاتنهام در لیگ قهرمانان گذشته-16 پا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im