رسانه های غربی و دولت های امتناع از به چین اعتبار برای مبارزه با Covid-19 در ووهان به سادگی حسادت کارایی آن به سفارت چین در فرانسه گفت: به عنوان آن را در زمان یک واکسن غرب چگونه غرب شد و مقابله با این بیماری همه گیر.

Naysayers “حسادت بهره وری از سیستم سیاسی ما و نفرت و ناتوانی خود را در سازمان ملل به انجام به عنوان به خوبی. به طوری که آنها سعی کنید به چوب ‘دیکتاتوری’ label در چین” سفارت استدلال در یک مقاله تحریک آمیز منتشر شده بیش از آخر هفته.

این همان مخالفان به جای ستایش “, آسیایی, دموکراسی” مانند کره جنوبی و ژاپن و سنگاپور در این مقاله اشاره کرد و افزود که چین اقدامات قرنطینه شد شدید تر به دلیل آن است که بسیار بزرگتر جمعیت رو به یک چالش بزرگتر در مبارزه با کروناویروس.

همچنین در rt.com چرا شرق بیت غرب در جنگ علیه coronavirus

در هر صورت کشورهای آسیایی شده است که بیشتر موفقیت آمیز در مهار این بیماری همه گیر از کشورهای غربی و این ویروس در نهایت مراقبت می کند که آیا آن است ravaging یک “دموکراسی” و یا یک “استبداد” استدلال سفارت در مقاله ای با عنوان “سیستم سیاسی و مبارزه با این بیماری همه گیر: معضل بزرگ.”

چین رسما ادعا می کند که تا حد زیادی موفق حاوی Covid-19 که برای اولین بار ثبت شده در استان هوبئی در ماه دسامبر. ووهان کانون شیوع ثبت شده است و هیچ مورد جدید در یک هفته شده است و لغو محدودیت های است که کمک به سرکوب همه گیر – دوباره با توجه به اطلاعات رسمی.

پکن می بیند نتیجه به عنوان یک داستان موفقیت می یابد و آن را تحریک کننده زمانی که مفسران در کشورهای در حال غرق ویروس – مانند فرانسه و آمریکا اصرار دارند که هیچ چیز برای یادگیری از تجربه چینی. با تهدید coronavirus کاهش در چین مشغول بوده است ساختمان حسن نیت و به اشتراک گذاری تخصص با دیگر کشورها تحت تاثیر این بیماری همه گیر ارسال پزشکان و لوازم کمک های اولیه به کسانی که نیاز دارند.

همچنین در rt.com صربی PM: ‘خبر جعلی” است که ما درک نمی اتحادیه اروپا کمک کند اما Covid-19 کمک از چین آمد

چین نیز مبادرت به جنگ لفظی با غرب مخالفان – مهمترین جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در یک نقطه به نام پاتوژن به “چینی virus.” یکی از سخنگویان وزارت خارجه رفت و تا کنون به عنوان نشان می دهد که این ویروس آمریکایی در مبدا و ممکن است آورده شده است به ووهان با ما هیئت نظامی در پاییز گذشته – یک اتهام ناروا bristled در و رسمی پکن است و نه انکار.

این نوع از بیماری را نیز آلوده چین کمک تلاش های بسیاری از صاحب نظران غربی را متهم به “ماسک دیپلماسی” از آینده با پتانسیل رشته متصل تضعیف همبستگی اروپایی و آسیب رساندن به اروپا روابط با آمریکا.

تعدادی از مقامات آمریکایی را متهم به پکن از صاف کردن دروغ گفتن در مورد کوروناویروس آمار با یک سناتور با استناد به گزارش 2,500 اضافی هولوکاست به تازگی تحویل به یک مراسم تشییع جنازه در ووهان به عنوان شواهد. لینک به داستان به ناچار ظهور در پاسخ به این سفارت چین در فرانسه, پس از آن, توییتی, گزیده ای از آن مقاله است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی