میلیاردر سفته بازان جورج سوروس بار دیگر به نام de-platforming و از Facebook رهبری آنها را متهم به تبانی با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از مارک زوکربرگ مدیر عامل التماس برای بیشتر مقررات دولتی.

“این می رود بدون گفت که من از مقررات دولتی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی” سوروس گفت: در نامه ای به بار مالی منتشر سهشنبه, اما افزود که زوکربرگ نیازی مقررات دولتی برای جلوگیری از پذیرش تمام تبلیغات سیاسی تا پس از نوامبر سال 2020 ما انتخابات است.

Facebook بعید است که برای انجام این کار, پاریس مبتنی بر oligarch نوشت: متهم زوکربرگ بودن “درگیر در نوعی از کمک متقابل ترتیب با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که کمک خواهد کرد که او را به انتخاب مجدد” و تکرار تقاضای خود را برای او و خود را COO Sheryl Sandberg به “خارج از کنترل Facebook.”

سوروس را عصبانی و بدون فاصله بود در پاسخ به زوکربرگ را op-ed منتشر شده روز قبل از آن بیچاره سر از منلو پارک کرگدن التماس برای نوعی از مقررات دولت که ایجاد خطوط روشن در مورد مسائل است که “لمس اساسی ارزش های دموکراتیک” مانند “انتخابات” و “مضر محتوا” در میان دیگران.

“من معتقدم که قوانین شفاف تر و بهتر خواهد بود برای همه” زوکربرگ نوشت: ظاهرا تحریک شده توسط جریان همیشه در حال تغییر اعتراض از احزاب و افرادی که مقصر Facebook برای از دست دادن انتخابات و همه پرسی آنها بر این باور بودند که حق ایشان را به نفع خود – 2016 ریاست جمهوری ایالات متحده مسابقه و مبارزه با تروریسم در اروپا به نام اما دو.

یکی از صریح ترین منتقدان Facebook شده است سوروس خاکستری افتخاری جهانی ‘لیبرال’ باعث می شود که اولین متهم زوکربرگ از تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ماه گذشته. او به دنبال آن است که با تاول نیویورک تایمز op-ed در پایان ماه ژانویه خواستار خروج از زوکربرگ و ساندبرگ “یک راه یا دیگری.”

همچنین در rt.com اصلا من خودم تکرار دوباره! سوروس را تهدید می کند زوکربرگ باید برداشته شود از Facebook ‘یک راه یا دیگری’

Facebook رد سوروس اظهارات را به عنوان “فقط ساده اشتباه” و بی اساس توسط شواهد است بدیهی است که منصرف از ‘جامعه باز” نجیب زاده از بیان آنها دوباره و دوباره به عنوان توسط op-eds و حروف است که برای آینده نگه دارید.

هنگامی که جشن توسط دموکرات ها در آمریکا که سوروس است پرخرج بودجه – برای کمک به باراک اوباما دریافت انتخاب Facebook به پایان رسید تا در لانه سگ پس از انتخابات 2016. سوروس معروف تقبیح آن و دیگر رسانه های اجتماعی به عنوان یک “تهدید” برای جامعه ای که “روز شماره,” در ژانویه 2018 سخنرانی در داووس.

Facebook پاسخ با پرداخت یک شرکت روابط عمومی به بررسی سوروس چیزی سندبرگ بستری شده در نوامبر 2018 – که ممکن است توضیح دهد که او در حال انتقام گیری در برابر او.

همچنین در rt.com Facebook را سندبرگ اقرار به جاسوسی در سوروس

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im