با وجود اینکه افتخار در استرالیا باز برای سالگرد 50 از تقویم گرند اسلم استرالیا, تنیس زنان افسانه مارگارت دادگاه انتقاد کرده است تنیس استرالیا به “تبعیض” علیه او.

تنیس, استرالیا, افتخار دادگاه برای او 1970 تقویم گرند اسلم اما مطمئن شوید که شامل در اظهارات خود در طول هفته که مخالفت آنها با “نظرات شخصی” در همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان.

دادگاه تحویل داده شد یک ماکت جایزه توسط همکار استرالیا قهرمان افسانه ای تنیس راد حوضچه و ادای احترام تصویری تجلیل از دستاوردهای او بود نشان داده شده بر روی صفحه نمایش بزرگ است. و همچنین به عنوان دادگاه خودش تنیس استرالیا همچنین پرواز در اعضای خانواده و دوستان برای به اشتراک گذاشتن در جشن 24-زمان گرند اسلم قهرمان.

همچنین در rt.com مارگارت دادگاه باید به عنوان جشن تنیس بزرگ نمی کشید کنار چون از تغییر جنسیت و ازدواج همجنس views

سازمان دهندگان’ نظرات در مورد مخالفت با او views rankled دادگاه گفت که او تا به حال شده است ناعادلانه درمان به دلیل دیدگاه در “ازدواج همجنسگرایان و تمام کسانی که در مناطق” و همچنین bemoaned این واقعیت که او تا به حال نشده است ارائه فرصت برای صحبت در میکروفون در طول مراسم.

“از تنیس کنار آنها اشاره انگشت من نگاه کن و سعی کردم به تبعیض در همه چیز را که من انجام داده ام و من فکر می کنم که بسیار غمگین” 77 ساله گفت: کانال نه شبکه در استرالیا.

“من فکر می کنم آنها فکر می کنم چون من یک واعظ آنها فکر می کنم من قصد دارم به موعظه انجیل.”

تنیس استرالیا در پاسخ به دادگاه نظرات با توضیح همه چیز را آنها انجام داده بود به جای دادگاه و خانواده خود را به طوری که آنها می تواند لذت بردن نه فقط مراسم اما مسابقات خود را.

همچنین در rt.com تنیس, استرالیا, انتقاد شدید مارگارت دادگاه ازدواج همجنسگرایان نمایش در سالگرد 50 از ‘تقویم گرند اسلم’

“ما بسیار نا امید به شنیدن در حال حاضر از او شکایت هیچ یک از آن بیان شد برای ما در طول زمان خود را در استرالیا” آنها در بیانیه ای گفت.

“تنیس استرالیا دعوت مارگارت و (شوهر) بری دادگاه به همراه 16 نفر از اعضای خانواده خود را به مدت دو هفته از استرالیا باز می شود.

“TA تحت پوشش هزینه پرواز و اقامت و صبحانه و اجرایی باشگاه دسترسی برای خانواده همراه با مهمان نوازی در این مراسم که شامل بیش از 100 بلیط بیش از دو هفته است.”

همچنین در rt.com ‘برنده دو مطلب بنابراین ما می توانیم او را ترک در گذشته!’ تنیس بزرگ McEnroe پنجه نرم می کند با سرنا “و عمه دیوانه’ مارگارت دادگاه

دادگاه همچنین با انتقاد سابق ستاره Martina Navratilova and John McEnroe برای صحبت کردن در برابر دیدگاه های خود را به عنوان آنها به نام برای او نام به حذف از ملبورن دوم دادگاه نشان می دهد که در حال حاضر به نام “Margaret Court Arena.”

“من هرگز به ملت دیگری – هر آنچه که من فکر می کردم یک فرد – من هرگز بگو دوست عزیز شما باید نام خود را از یک ساختمان یا یک عرصه و یا یک تنیس, مرکز,” او گفت:.

“من فکر می کنم که بسیار بسیار اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی