‘آنها ساخته شده یک بیماری همه گیر به کسب و کار’: بارسلونا لعنتی برای فروش $20 ماسک صورت به عنوان طرفداران متهم به باشگاه تجاری در COVID

بارسلونا طرفداران هستند که با توجه به فرصتی برای از نو خلق کردن نگاه از قهرمانان خود را با خرید کپی از ماسک که این باشگاه را با تیم ملی و کادر مربیگری پوشیدن به آموزش – اما طرفداران می گویند که محصولات در حال سرمایه گذاری بر COVID-19.

در حالی که برخی از بارسلونا اروپا رقبا را متهم حدود یک چهارم از قیمت ماسک حاکم La Liga champions هستند درخواست €18 (حدود 20 دلار) برای هر یک از آیتم های طراحی شده برای محافظت در برابر COVID-19 انتقال است.

بارسا تشویق گسترده خود را جهانی fanbase برای خرید پوشاک و ارائه یک گالری از چهره های مشهور پوشیدن جدید ماسک از جمله عمده تابستان خریدهای Frenkie De Jong و تراکتورسازی ایستاده در مقابل یکدیگر با سلاح های خود را خورده است.

این باشگاه در حال تبلیغات پنبه آلی ماسک های که در دسترس هستند در دو رنگ و یک طرح ورزشی تصاویر از امثال لیونل مسی در عمل به عنوان هزینه کمتر از نیم درصد در استفاده از اگر آنها فرسوده تا به حد مجاز توصيه شده از 40 بار.

بعد از دیدن فیلم از بازیکنان به ثمر رساند گل در ماسک و یک پیام بازاریابی خواستار آنها را “بهترین دفاع” پیروان هم در لیگ قهرمانان مدعی تلاش برای ترویج محصولات جدید در توییتر که شامل یک عکس از ستاره مهاجم مسی, آموزش بدون ماسک در روز چهارشنبه.

“شما با استفاده از هر وضعیت به پول و خرید بی فایده بازیکنان” در پاسخ به یک کلبی در حالی که دیگری افزود: “آنها با موفقیت تبدیل به یک بیماری همه گیر به یک کسب و کار است.”

برخی از حامیان پیشنهاد ماسک بخشی از جان گذشته برنامه ریزی برای پول در باشگاه ساخته شده است که حدود 912 میلیون درآمد در سال گذشته ساخت آن را بالاترین درآمد فوتبال لباس در جهان است.

بارسلونا گزارش از دست دادن بیش از $110 میلیون به عنوان یک نتیجه از فوتبال بودن به حالت تعلیق در گیر و بسیاری از طرفداران با اشاره به این که غول اسپانیایی می تواند با هدف کمک به صندوق انتشار بند هزینه در حدود همان مقدار زمان انتقال هدف لوترو مارتینز.

طرفداران می توانید Senyera رنگ پرچم کاتالونیا یا آبی و قرمز مایل به زرد در طراحی باشگاه خانگی کیت و قیمت باقی می ماند همان کوچکتر ماسک های مناسب کودکان و کودکان نو پا است.

هیچ اشاره ای ساخته شده از آشکار علامت-در قیمت به درآمد حاصل از ارائه هر گونه علل خیریه اگر چه بارسلونا درگیر شده است در تلاش برای کمک به بهداشت و درمان تلاش در طول بحران.

همچنین در rt.com رومانیایی فوتبالیست صورت 12-در نظر گرفتن ممنوعیت برای تف یا باد بینی بر روی زمین تحت برنامه به ادامه ورزش بعد از COVID-19

ماه گذشته این باشگاه نشان داد که بارسلونا بنیاد خواهد بود قرار دادن پول مطرح شده از فروش در فصل آینده حقوق نامگذاری به آن معروف Camp Nou خانه نسبت به “پروژه های تحقیقاتی و در سراسر جهان مبارزه با این بیماری همه گیر.”

در لیگ برتر رهبران لیورپول که در این مرحله بارسلونا در قابل توجه نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته یک بسته از چهار ماسک در دسترس هستند در رنگ 16 پوند (حدود 19 دلار) به معنی هر پوشش هزینه کمتر از $5 قبل از حمل و نقل.

همچنین در rt.com ‘با استفاده از گوهر تاج برای کمک به مبارزه با’: بارسلونا به فروش Camp Nou حقوق نامگذاری به جمع آوری کمک مالی برای coronavirus نبرد

لیورپول نیز تشویق طرفداران که خرید ماسک برای توزیع آنها را به محلی باعث می شود در حالی که باشگاه های بوندسلیگا دورتموند تولید ماسک در زرد رنگ برای £5 هر (6 دلار).

بارسلونا هستند و نه باشگاه به دادگاه جنجال بر سر باشگاه فروشگاه آیتم های مربوط به COVID-19. انگلیسی باشگاه پورتسموث شد مجبور به صدور بیانیه ای در هفته گذشته توضیح داد که چگونه به سود حاصل از فروش باشگاه-مارک ماسک در فروش برای 10 پوند خواهد بود به سر برد.

همچنین در rt.com مسی بازدید در بارسا در هیئت مدیره به عنوان بازیکن به توافق برسند به 70% کاهش دستمزد بنابراین باشگاه کارکنان معتاد در صورت قطع پرداخت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de