‘آنها می خواهم که اسلحه و ماشین آلات را برای آنها’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هیچ شانسی برای CHAZ اگر جناح راست جمعیت نه “آنارشیست ها’ کشف و ضبط سیاتل

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که اگر “مردم کمی به سمت راست” اقدام به اشغال بخشی از یک شهر – درست مثل معترضان علیه خشونت پلیس را در سیاتل – آنها می شده اند و با سرعت رسیدگی.

“آیا می توانید تصور کنید اگر مردم فقط حتی کمی به سمت راست تلاش کردند تا بیش از سیاتل, آنها می خواهم که مسلسل به دست آوردن آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او صحبت کردن در یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما در شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به اصطلاح کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) اجرا توسط فعالان در مرکز شهر سیاتل. این ‘پلیس-رایگان’ منطقه محصور با موانع حک شده بود سست جمعی از زندگی ماده معترضان سوسیالیست ها و آنارشیست ها در اطراف یک پلیس در حوزه ستاد در اوایل ماه ژوئن است.

در حالی که تلاش برای ساخت شبیه مناطق خنثی شد در پورتلند اورگان و اشویل مقامات محلی در سیاتل اجازه فعالان برای اجرای secessionist محاصره آزادانه با سیاتل شهردار جنی Durkan به طور موثر به برکت او به فعالان توصیف خروجی به عنوان یک “تابستان عشق است.”

با وجود نصب نگرانی که CHAZ رهبری شکست خورده است به سلطنت در جرم و جنایت است که گزارش شده است به اجرا شایع در طول شب مقامات شهر شده اند و تمایلی به گرفتن هر گونه اقدام قاطع در برابر اردوگاه – حتی پس از تیراندازی به سمت چپ یکی مرده و دیگری با تهدید کننده زندگی صدمات در اصلی ورودی به منطقه در صبح روز شنبه.

همچنین در rt.com پلیس سیاتل پروب مرگبار تیراندازی در, فعال-اجرای CHAZ منطقه خودمختار’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آماده است برای کمک به واشنگتن فرماندار جی Inslee که او به عنوان “رادیکال چپ” در quashing ناآرامی

من پیشنهاد کردن – هر زمان که شما می خواهید ما می آیند ما راست آن را در یک ساعت یا کمتر

در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس که باید تبدیل به یک پاره ای از زندگی ماده معترضان در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که کسانی که به حمایت از چنین ایده ای را از دست داده اند ذهن خود را.

“در مینیاپولیس شورا در حال تصویب آن است. در سیاتل شما ببینید چه چیزی در رفتن وجود دارد آن را حتی بدتر…این مردم هستند stone cold crazy,” او گفت: قبل از اضافه کردن که چنین چیزهایی اتفاق می افتد در سازمان دیده بان خود را (حداقل در سطح فدرال).

“شما خیلی خوش شانس هستم, رئیس جمهور,” او اضافه شده است.

این تجمع در تولسا اولین کمپین تجمع برگزار شده توسط ایران پس از تمدید سه ماه استراحت با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de