روسیه قهرمان رشته دوگانه الکساندر Loginov که قرار گرفت به پلیس جستجو ساعت قبل از روز مسابقه در نظر است در این حمله گفت که او و مربی اش به او مشکوک شدند و با استفاده از مواد مخدر ممنوع.

Loginov به رسانه ها گفت که او بیدار توسط افسران پلیس که شکست را به اتاق هتل خود را در صبح زود خود مصادره وسایل شخصی از جمله لپ تاپ و گوشی.

بیشتر بخوانید: پلیس ایتالیا در جستجوی فزاینده روسیه قهرمان رشته دوگانه Loginov ساعت قبل از مسابقه
 
آنها شکست را به اتاق هتل ما در 5.50 am ساخت برخی از اتهامات بی اساس علیه ما,” Loginov گفت. “آنها بررسی می شود و تمام لباس های من, همه چیز از جمله چرخ در چمدان من. من به آنها گفتم شما ممکن است همه چیز را بررسی کنید اما تصرف گوشی و لپ تاپ است که واقعا فراتر از درک من چون در حال حاضر من حتی نمی تواند تماس با خانواده ام.”
 
2020 جهان با حداکثر سرعت دویدن قهرمان توضیح داد که نامناسب مجوز رسمی از مربی خود الکساندر Kasperovich دلیل بود برای تحقیقات بین المللی بیاتلون اتحادیه (IBU) مقامات مشکوک او را از تهیه قهرمان رشته دوگانه با عملکرد داروهای افزایش.

همچنین در rt.com ‘مبارزه با دوپینگ افسر شخصا آغاز حمله پلیس بدون IBU مجوز’ – روسی بیاتلون سر ولادیمیر Drachev

همه این اتفاق به دلیل Kasperovich است مجوز آن صادر شده برای شخص دیگری. این IBU مشکوک است که او مخفی شده است تحت نام دیگری و لوازم من با دوپینگ قبل از مسابقه. اینها فقط بی اساس پیشنهادات من واقعا هیچ کلمه ای برای توصیف آنچه اتفاق افتاده است,” Loginov گفت.
 
ما شده اند در تماس نزدیک با Kasperovich او به من کمک می کند تا در طول فرآیند آموزش و رفع برخی از مسائل سازمانی. او فقط می خواستم به حمایت از من در سمت راست مسیر در طول مسابقات به همین دلیل او کسی مجوز رسمی وارد رقابت,” او اضافه شده است.

همچنین در rt.com “آنها در زمان ما تفنگ اگر ما به عنوان جنایتکاران خطرناک’: روسیه قهرمان رشته دوگانه Loginov در حمله پلیس

این ورزشکار که در حال حاضر گرفته شده دو مدال در سال 2020 IBU قهرمانی جهان پیشنهاد کرد که تمام اقدامات تحریک آمیز به کارگردانی او ساخته شده توسط افرادی که می خواهید او را به بازنشسته.
 
در حال حاضر واقعا هیچ چیز نمی تواند تعجب من است. با اقدام مانند این است که همه کسانی که مردم فقط تلاش برای سرعت بخشیدن به روند بازنشستگی من. اگر آن را بهتر است برای همه شاید من باید آن را انجام دهد در آینده نزدیک. من نمی جوانتر شاید IBU واقعا آن را می خواهد” این قهرمان رشته دوگانه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im