‘آنها باید قرار داده در جوامع اول’: تمام تیم NBA ‘موظف به ارائه بازیکنان خون در جستجو برای COVID-19 دستیابی به موفقیت در ما

بازیکن از هر تیم در NBA هستند که انتظار می رود به ارائه نمونه خون به عنوان بخشی از یک مطالعه بزرگ به رمان coronavirus – با دکتر در پشت طرح گفتن آنها را به “انجام کاری مناسب برای جوامع خود”.

دکتر رابی Sikka, معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملکرد و فن آوری برای مینه سوتا تیمبرولوز تیمی با دولت مایو کلینیک مرکز پزشکی برای یک مطالعه بزرگ که با هدف کشف بیشتر در مورد که مردم باید کاهش خطر ابتلا COVID-19 و چگونه شایع این بیماری است.

بازیکنان و مربیان و مدیران و کارکنان خواهد شد تست شده تحت برنامه های که به دنبال یک مطالعه انجام شده در سراسر لیگ اصلی بیس بال در ماه آوریل است که تنها 0.7 درصد از شرکت کنندگان انجام آنتی بادی ویروس.

“ما در حال یادگیری در مورد این بیماری” سیککا ESPN گفت: سخنرانی پیش از انگشت خراش خون تساوی که انجام خواهد شد به عنوان تیم تمرین امکانات همچنان به باز کردن به طور کامل در سراسر کشور است.

همچنین در rt.com در باز گشت دنباله? بازیکنان برای بازگشت به دادگاه برای اولین بار در تقریبا دو ماه به عنوان NBA ‘چراغ سبز به قطار’

“ما آموخته زیادی در دو ماه. بنابراین اگر ما می توانیم دو ماه آینده یادگیری در پرواز کاهش خطر ابتلا به, پس از آن ما می تواند حرکت کند به سرعت به انجام کارهای درست به بازی امن.

“من فکر می کنم تیم ها موظف به انجام چیزی است که حق را برای جوامع خود را قبل از آنها حق را برای هر کس دیگری.”

تیمبرولوز ستاره کارل-آنتونی شهرهای’ مادر ژاکلین درگذشت به دلیل عوارض ناشی از COVID-19 آوریل 13 پس از قرار دادن در پزشکی ناشی از کما و در ونتیلاتور.

همچنین در rt.com میلیاردر Houston Rockets صاحب Tilman Fertitta می گوید او 45,000 کارگران به نفع’ تخمگذار آنها را به سرعت

این مرکز که پدر نیز آزمایش مثبت اما بعد از بهبود پس از آن اهدا $100,000 به درمانگاه که توصیف خود را به عنوان “شماره یک بیمارستان در کشور” است و تا به حال یک همکاری طولانی با این تیم است.

ستایش سیککا به عنوان یک دکتر که می تواند “حمله به نقاط کور”رئيس جمهور باشگاه Gersson Rosas گفت: شهرها در حال تشویق تیم به رهبری خود را تست درایو.

“ما در زمان که نشانه و نگاه راه هایی برای خوب تیمی به NBA و 29 تیم های دیگر,” او توضیح داد.

همچنین در rt.com آسان تر از انجام گفت? مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: عمده ما لیگ ‘را به عقب بر گردیم اما Covid-19 قتل عام می تواند به معنای انتظار طولانی بازی

“[ما] اتصال با مایو کلینیک سعی کنید برای پیدا کردن استراتژی برای مبارزه با ویروس.”

سیککا امیدوار آزمون کمک خواهد کرد که پزشکان برای درک این که آیا آنتی بادی ایمنی به ویروس اعتبار استفاده از انگشت و خراش روش در حالی که هنوز هم وجود دارد کمبود آزمون در دسترس در ایالات متحده و شناسایی که مردم تا به حال ویروس اما همچنان بدون علامت.

وجود داشت داد و بیداد که تیم های ورزشی بودند درک داده شده است دسترسی بیشتر به تست از کل جمعیت پس از NBA بود به حالت تعلیق در مارس 13 و ملی مرگ و میر از این ویروس در حال حاضر افزایش یافته است به بیش از 92,000 در ایالات متحده است.

همچنین در rt.com بسکتبال در ballrooms? خالی کازینو در لاس وگاس ‘به معنای واقعی کلمه’ برگزاری حلقه رویاها به عنوان NBA در نظر برگشتی در سایت تک قرنطینه

“این خیلی آمار خانه ما” سیککا گفت: از شهرهای’ تراژدی خانواده. “من هرگز فراموش نکنید که تجربه با کارل.

“این زندگی من را تغییر داد این تغییر زندگی خود را تغییر سازمان ما ، آن را بسیار به چالش کشیدن برای همه است.”

یک متخصص در آسیب های ورزشی, بازیابی سیککا یکی از 10 نفر در NBA علوم ورزشی کمیته. هواداران خود را به احتمال زیاد شامل یوتا جاز که خود بازیکن رودی Gobert نیست صفحه نمایش علائم بیماری قبل از تشخیص داده به عنوان اولین بازیکن NBA شما با COVID-19.

در حالی که برخی از طرفداران ابراز خوش بینی است که این ایده می تواند کمک به مقامات برای تصمیم گیری زمانی که NBA ممکن است قادر به خود را از سر فصل دیگران ابراز شک و تردید است که این آزمون را ارائه نتایج معنی دار است.

“تست یک گروه بزرگی از افراد ثروتمند که تا به حال توانایی و به معنی منزوی کردن خود را برای هشت هفته گذشته می کند [نه] زیادی برای اطلاع رسانی به شما در گسترش ویروس” گفت: یکی.

دیگری به نام حرکت “خود خدمت”اضافه کرد: “تست بیشتر مناسب افرادی است که یک نمونه است که می کند بسیار خوب است.”

همچنین در rt.com زمانی که سرنوشت اعتصاب به عقب ؟ NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن که مسخره coronavirus نگرانی آزمایش مثبت (تصویری)

کلینیک مایو درگیر شد در یک COVID-19 جنجال در پایان ماه گذشته زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون مایک پنس در بازدید از این بیمارستان بدون پوشیدن ماسک.

پنس که منجر کاخ سفید coronavirus گروه ضربت به نظر می رسد تنها کسی که در این رویداد بدون ماسک عبور سایت ارشاد صادر شده توسط سازمان.

کلینیک حذف یک صدای جیر جیر که در آن گفت: پنس شده بود مطلع از سیاست خود را از پوشیدن ماسک در پیشبرد و معاون رئیس جمهور در دفاع از اقدامات خود را قبل و بعد عذرخواهی.

همچنین در rt.com بیمار احساس: NBA ستاره که تست مثبت برای coronavirus ‘ممکن است ببخش’ کسیکه شوخی زننده کند هم تیمی بود که بسکتبال را بیمار صفر’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de